Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2024, 12:49   #352
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Ramiel uśmiechnęła się do żony zalotnie, lecz nic nie powiedziała.
Wkrótce w szóstkę, bo razem z doktorem udali się do dworu na kolację. Przed bramą w jednorożce, trytony i dziwne metalowe pojazdy latające czekali na nich strażnicy. Na początku byli niechętni, ale gdy ją przedstawiono, wyszeptali tylko „Sprowadzająca Noc” i odwrócili się lękając się nawet zerknąć na nią. Na dziedzińcu czekali na nie już pan domu, typowy były poszukiwacz przygód w brewojskim komtuszu i jego córka. Nie była człowiekiem, tylko niezwykle wysoką, ponad dwumetrową niewiastą z tej samej rasy co pracownice tytanowej woli. Gospodarz grzecznie przywitał się z Doktorem, a potem o wiele życzliwiej uściskając wszystkie dziewczyny jak niedźwiedx..
- To zaszczyt gościć taką heroinę w mych skromnych progach. Jestem Albrech Koniecświacki a to jest moja córka Zirołancia.. Przepraszam, że nie mogę was przyjąć, ale niedługo udajemy się do stolicy, gdzie moja córka ożeni się z zacną niewiastą z młodego, lecz szacownego Cheliackiego rodu.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem