Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2024, 14:26   #479
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Słysząc słowa Tadema, Eddie wpierw poczerwieniał, a potem spurpurowiał ze złości, Zaczął krzyczeć i rzucać najgorsze klątwy, jakie istota wody z Dolin mogła zawezwać

- Na Wichry i WODY! Ja gdy poczułem się obrażony, naplułem na JEDNEGO ŚMIERTELNIKA Prywatnie! Ta Baba Skulls gdy poczuła się obrażona, zaatakowała kawiarnie wypełnioną cywilami, negatywną energią, zamykając cały lokal, powodując tysiące dolarów strat i dając paliwa ruchom antysuperludzkim! CZEMU NA SIEDEM WICHRÓW WSZYSCY ROBIĄ TAKĄ AFERĘ WOKÓŁ TEGO CO JA ZROBIŁEM A IGNORUJĄ DOROSŁĄ WARIATKĘ, KTÓRA NIE KONTROLUJE WŁASNEJ MOCY?!!! - Ryknął z siłą gromu, co nie świadczyło zbyt dobrze, o jego samokontroli następnie wybiegł zrobić zakupy.

Wrócił 15 minut później, robiąc dodatkowo kilka rundek wokół miasta, aby pozbyć się złości oprócz rzeczy, o które poprosił Wujek, kupił 4 tuziny pączków, ale tylko jedno opakowania zaoferował pozostałym.
Resztę wpychał do własnych ust popijając, litrową colą najwyraźniej potrzebując cukrowej terapii na nerwy opatulił się kocem w "smutne burito" słowa Tadema najwyraźniej mocno go dotknęły

________

Próbuje odrzucać wpływy zaraz rzucę rolką forumową

Drugi D6 Też 1 przegrywam i przyjmuje wpływ obecne LABELS


Danger
-2

Freak
1

Savior
2

Superior
0

Mundane
2


 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 28-02-2024 o 18:19.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem