Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-02-2024, 20:06   #353
Rodryg
 
Reputacja: 1 Rodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputację
Ramiel nie musiała nic mówić by Elphi wiedziała co jej kołata się w głowie, nie żeby jej się ten pomysł nie podobał.

Gdy doktor zapraszał je na kolację to spodziewała się czegoś na miejscu lub w którejś z restauracji, zamiast tego trafiły prosto do celu.
”To było prostsze niż myślałam.” - Pomyślała gdy ujrzała gospodarza domu, przy okazji komentarze strażników przypomniały jej że musi wybadać co dokładnie o niej mówią. Przydomek “Sprowadzająca Noc” był czymś nowym i raczej nie wydawał się powodem do dumy, zaczęła się zastanawiać czy ktoś z rozmysłem nie rozsiewał o niej opowieści malowanych w ciemniejszych barwach.

Wzrost córki gospodarza rzeczywiście robił wrażenie dwa metry z hakiem jak nic.
Ciekawe czy tak czują się krasnoludy i niziołki wśród innych ras.” - Zamyśliła się, może lepiej że nie była tak wylewna jak ojciec choć ten też miał niemało siły w ramionach.

- Miło pana poznać choć nie wiem czy można mnie nazwać heroiną, aż tyle nie zrobiłam w rodzinnych stronach. Chociaż rzeczywiście mam tendencję do znajdowania się w pobliżu ciekawych wydarzeń, tak jak w czasie podróży tutaj. Przykra sprawa ze Zbychem Grzymałą ale zgaduję że już o tym pan słyszał ? - Odparła, wyglądała że niefortunnie trafiły z czasem. Zastanawiała się czy da się namówić by poświęcić im choć parę chwil lub zainteresuje się tematem Zbycha, wolałaby uniknąć omawiania sprawy Runy tak otwarcie ale jeśli będzie trzeba.
 
Rodryg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem