Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2024, 17:37   #3
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Witam Sędziego i współgraczy. Bardzo jestem ciekaw tego systemu. Maszyniści mi się spodobali, chociaż na rozgryzienie ich tak, jakbym sobie tego życzył, nie starczyło mi czasu. Więc mam dosyć szablonową postać.

Ze względu na wylosowaną wysoką charyzmę jestem gotowy wziąć na siebie rolę twarzy drużyny. Pod tym kątem wziąłem sobie do kompletu dyplomację. Za to moja postać jest słaba i niestety nie za dużo mądrości (inteligencji dość). W walce będzie stała z tyłu szyjąc z kuszy, potrafi też strzelać do przeciwników w zwarciu (precise shooting). Od czasu do czasu walnie z balisty wyrzynając w pień zgrupowanie przeciwników. Ma ze sobą 10 bełtów i paliwa na 4-krotne uruchomienie balisty (za każdym razem na 10 minut).
 
Gladin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem