Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2024, 19:40   #357
Rodryg
 
Reputacja: 1 Rodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputację
Najpierw miała podobną sytuację z Kunegundą a teraz to, zaczynała się zastanawiać czy była to ignorancja czy umyślne działanie. Stawiała na to pierwsze w obydwu przypadkach.
Ramiel chyba czuła się wykluczona bo postanowiła się dołączyć wciągając przy okazji Eleril, a Grimm chyba po prostu skorzystała z okazji. Tak czy inaczej zrobiło się bardzo niezręcznie choć osądzające spojrzenie było ironiczne.

Wydała z siebie karcące kaszlnięcie zabierając rękę a także odciągając dziewczyny, przy okazji posyłając wymowne spojrzenie doktorowi i Karendis jakby chciała powiedzieć:
“Nie patrzcie tak na mnie bo sama mnie złapała a co do reszty…”
- Kocham cię ale potem cię za to pacnę… -Syknęła przez zęby do Ramiel. Już i tak ktoś jej przyprawił łatkę mrocznej czarodziejki, jeszcze by jej brakowało by mówili że jest lubieżnicą.

- Mam przeczucie że Nys będzie raczej zadowolona jak cię pozna. - Stwierdziła choć nie była pewna czy sama zainteresowana będzie tak zachwycona prawdziwą a nie wyidealizowaną Nys.
- Proszę się nie martwić nie oczekujemy jakiegoś specjalnego traktowania, zwłaszcza że to raczej niespodziewana wizyta. - Nie była pewna czy powinna wnikać w temat “przetargu” zwłaszcza że były jeszcze inne sprawy do omówienia.
 
Rodryg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem