Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2024, 20:08   #482
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Zespół - planowanie
- Z Joan to jest tak- że ona chce mieć rękę na pulsie gdyby coś się działo na antenie. Jeśli by się zdarzyło coś w stylu, że przerywa nagranie akurat kiedy Ralphiego by naszło przyznać co zrobił. Czy jakby trzeba było kogoś namierzyć. Nie jest pewna, czy dałaby radę to pogodzić z występem.

W poza tym jak Joan usłyszała, że Ari i Vivien będą w jednym miejscu… Twierdzi, że jej obecność będzie przeszkadzać”. I też Eddie nie rozumiem w niby czym? Nie mam żalu do Vivien, bo skoro jest lesbijka to nic dziwnego, że nie do końca klikaliśmy. A z Ari to nigdy ze sobą nie chodziliśmy, więc nie jest moją Eks. Jesteśmy przyjaciółmi. Jeśli wam to coś ułatwi w przebywaniu z nimi: to mogę powiedzieć, że akurat to Ari jest bardziej skłonna go gryzienia od Vivien. Choć i tak niby jest lepiej niż na etapie jak nosiliśmy klamerki.


Tandem namieszał
- Znaczy się, że uczeni się wspierają co ważniejsze- dusza czy krew?

Odpowiedzi nie dostał, bo Czarny Mag musiał coś palnąć do Eddiego. Niebieskowłosy wybiegł za szybko, by Dean zdążyl zebrać myśli po jego wybuchu, a co dopiero załagodzić sytuację. Murphy powoli przekręcił głowę, żeby posłać Tandemowi spojrzenie, które zabija, a potem powiedzieć monotonnie:
- A wie pan, że mogliśmy po to wszystko skoczyć do moich znajomych i przy okazji zgarnąć moją siostrę na przywołanie? Moi znajomi prowadzą rodzinny biznes w gastronomii- istniała spora szansa nawet na białą szałwię i odpowiednie świece- są zgodne z kolorem greckiej flagi.
I niech zgadnę- to z ziarnami kakaowca to było żeby zająć dłużej Eddiego? Nieźle, nieźle… Ech ci dorośli- czemu najmocniej reagują na błędy? A potem się dziwią, że młodzież nie chce z nimi rozmawiać. Mam nadzieję, że panu Tandem się nie spieszy, bo teraz sporo czasu zajmie uspokojenie Eddiego.


Dean sprawdził dostarczone pakunki czy się zgadzają z listą Tadema. Sam Eddie przypominał Deanowi niepokojąco wizerunki znane z “Iliady”- nadąsany Achilles odmawiając pójścia w bój przeplatający się z Achillesem opłakującym stratę. Chwilę pozwalał Dianie zajmować się dzieciakiem- zaskakujące ile ta dziewczyna przejawiała w tym momencie delikatności.

- Eddie? Dziękuje, że tak szybko załatwiłeś co potrzeba. Diana? Panie Tadem? I w ogóle wszystkim zebranym, że staraliście mi pomóc w ostatnich dniach. To dużo dla mnie znaczy.

Eddie zrobiłeś względem agenta Smitha coś głupiego i chamskiego, a to jak rozdmuchuje się tę sprawę jest równie głupie. TAK- jesteś pół bogiem, masz swoje moce i czarną kartę kredytową. ALE nie zapominaj, że Przywileje są jak obosieczny miecz- ludzie za te przywileje bardziej patrzą na ręce co robisz. Mierzą twoje zasługi i wiedzą gdzie jesteś, żeby złapać cię za kark jeśli popełnisz błąd. I to tutaj Sybilla Skull ma przewagę- ciężko ją wytropić bo nie jest sławna, potężna i nie ma jak jej namierzyć z braku karty. Dlatego tak trudno ją pociągnąć do odpowiedzialności.

W poza tym…
- dodał efektowną pauzę zanim przyszło mu “trochę” podkoloryzować- Gadałem ze znajomym Badaczem. Bada kwestię, czy pół-bogowie z mitów mogą być przodkami mutantów? Tak jest- możesz nie być pierwszym w tym świecie. Według tego Badacza bardzo pokrywasz się z takim jednym Achillesem- uważa, że może nawet A.E.G.I.S. cię pod tym profiluje. Bo tak- matka wodna bogini, wisząca nad głową przepowiednia, miał ksywę “szybkonogi” i inaczej pracujący metabolizm - nie sądzisz, że to by się zgadzało? No i kwestia- przed upadkiem herosa stoi jego duma. To my wyszykujemy krąg, a ty przeczytaj “Illiadę” Homera na tym twoim sprzęcie. To stare dzieło, prawa autorskie dawno wygasły, więc teksty powinny być łatwe do zdobycia. Pomożesz nam jak skończysz.

Jeśli czegoś nie rozumiesz to potem ci wyjaśnię. Będziesz miał materiał do charakterytyki Achillesa, czy co tam nada się do wypracowan, które ojciec kazał ci pisać
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 03-03-2024 o 21:03.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem