Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2024, 13:48   #484
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
W miarę jak dym z ogniska zaczął gęstnieć magią żołądek Deana podchodził coraz wyżej gardła, a serce zaczynało bić szybciej i mocniej. Zobaczy Tatę- co teraz? Co mu powiedzieć? Co usłyszy?

I jak tylko zobaczył widmo starca jego serce stanęło, a żołądek wrócił na swoje miejsce. Mniej byłby zdziwiony gdyby nad jego głową wyskoczyły znaki zapytania. Nie dość, że pojawił się duch kogo innego, to ten podający się za Stefana Nowickiego...

"Raz mnie zaprosił na ryby i czekałem aż mnie wrzuci do wody, albo wyciągnie dynamit. Chociaż twoja mama twierdziła, że mnie lubił...".- mówiąc to Garry Murphy trząsł się.

W opowieściach jakie krążyły wokół persony Stefana Nowickiego strach mieszał się z szacunkiem- nieustraszony i pragmatyczny, bezczelny i lojalny, umysł bystry jak u diabła. Ba, Garry Murphy mówił o swoich dzieciach, że miały niefart dostać spojrzenie przeszywające jak nóż, dziedzictwo po Pradziadku Stefanie. A przed Deanem siedzi jakiś żałosny dziadunio.
- Mistrzu Tadem ja też się tego nie spodziewałem! Kurwa, jak nic wyłysieję... - powiedział po wymienieniu spojrzenia z magiem.

- Ech, było jednak zabrać Joan, skoro są tak duże problemy z namierzeniem - westchnął - Miał być Garret Murphy- zamordowany 4 lata temu perkusista, a nie Stefan Nowicki. Przynajmniej dobre wieści, że duch przodków co miał uchodzić za najbardziej problematycznego jest taki! - machnął ramieniem - Spokojny? Ty na pewno jesteś tym moim pradziadkiem!? Tym od strony Jane Novicki, żony Garreta Murphy. "Nowicki" to zdaje się popularne nazwisko. Może nawet mam was więcej w drzewie. Tak więc dla pewności będzie 5 pytań: 1. W jakiej kapeli grał mój tata? 2. Na co umarłeś? 3. Imię twojej starszej siostry? 4. Data jej śmierci? Taka co do dnia, miesiąca i roku 5. Data kiedy rzuciłeś palenie?

Choć mnie zastanawia skąd wiesz jak mam na imię....pradziaduniu. A pełne umiałbyś podać?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 05-03-2024 o 16:17.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem