Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2024, 17:45   #10
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację

- Nie znalazłem żadnych niespodzianek - powiedział Dogan do reszty, podnosząc się znad ostatniego sprawdzonego kawałka podłogi. - Ale to nie znaczy, że teren jest czysty, tak więc, ostrożnie. I mam nadzieję, że w głębi znajdziemy jakieś narzędzia, które pomogą mi przy tym i przy otwieraniu zamków - dodał. - Poczekajcie - rzekł schylając się po kawałek kamienia, który następnie wrzucił do pomieszczenia przed sobą.

Ustawiwszy się przy ścianie korytarza czekał, czy pojawi się jakiś efekt, równocześnie lustrując okolicę, czy nie będzie czego cięższego do rzucenia do środka. Nie wiadomo, czy nie ma czegoś reagującego na siłę nacisku.

Zastanawiał się, czy ułożenie i wygląd ciał może dać mu jakąś wskazówkę co do ich śmierci. Czy wszyscy leżeli skierowani w podobną stronę? Czy leżeli na plecach czy na brzuchach? Zastanawiał się, czy Ci tutaj zostali zaskoczeni? Czy chcieli się wycofać do następnych drzwi, stąd takie ułożenie? Jeżeli tak, to czy śmierć nadeszła z tyłu, od strony, z której nadochodzili - obejrzał się lustrując korytarz za nimi - czy może z góry (przy czym uniósł wzrok).

- Dobrze bym się czuł, gdyby ktoś ochraniał moje plecy. Nie chcielibyście stracić takiej siły ognia, nie? - poklepał swój atuomaton.

 
Gladin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem