Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2024, 11:49   #360
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Gospodarz machnął ręką.
- Gdzie tam myśmy się starali, to ledwie zasługuje na miano podwieczorku. Chyba mamy jeszcze pierogi, donieść? zapytał.
- Tak, po takim treningu każdy by zgłodniał. – powiedziała Ramiel nieco zbyt głośno.
- A to dlatego tak mocno sobą pachniałyście… My też tak pachniałyśmy po treningach gdy studiowałam, choć najbardziej to te, co trenowały zapasy tęsknię za tymi treningami… – rzekła Grimm, która porzerała wszystko co dostała.
- Bo dla każdego poszukiwacza przygód trening jest niezwykle ważny. Ja sama zazwyczaj trenuję sama… Oh, może potrenujemy We trzy! – zawołała radośnie Eleril.
- A mnie też weźmiecie, jeśli znajdziecie czas? Ja ostatnio trenowałam z trzema strażniczkami i padły z wyczerpania! – zawołała Zirołan, która zjadła wszystko co dostała.
- Oh! Jak znajdą czas, to na pewno! We czworo jest weselej niż we troje! – Fechmistrzyni promieniała entuzjazmem.
- Wstyd mi za ciebię siostro, choć nie wiem jeszcze za co. – wycedziła Karendis.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem