Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2024, 00:10   #471
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 36 - 2521.05.04; bkt; popołudnie

- Oki, to mój post jest :> Sorry za spóźnienie ale jak mi się nie uda zmajstrować posta w weekend to potem mi cinszko. Co do terminu na wrzucenie postów to do końca pt 03.22 a więc jest 10 dób na zmajstrowanie posta.


Stan Zdrowia:

Tobias Walder; R 2; 15/15 HP (s.zdrowy; 0);
Stefan Jeager; R 2; 12/12 HP (s.zdrowy; 0);
Duivel Mundo-naru; R 3; 12/12 HP (s.zdrowy; 0);



Stan PZ


Tobias 375 PZ
Stefan 18 PZ
Duivel 40 PZ


Stan PD-ków


- Duivel 5 PD za wrzucony post

- Duivel 10 PD za opis walki

- Duivel 15 PD za opis pobojowiska

- Stefan 5 PD za wrzucony post

- Stefan 10 PD za opis gwałtownej walki

- Stefan 10 PD za opis pościgu

- Tobias 5 PD za wrzucony post

- Tobias 10 PD za ciekawy opis chaotycznej walki w deszczu

- Tobias 10 PD za opis pobojowiska

Razem:

Tobias 240 + 25 = 265 PD
Stefan 90 + 25 = 115 PD (Azur, Albrecht, Olaf po 47 PD)
Duivel 70 + 30 = 100 PD (3 pomocników po 59 PD)


---




@Wszyscy


- Oki to w tej turze minęło około godziny. Większość na dalszym maszerowaniu drogą przez las.


- Pobojowisko zostało mniej więcej ogarniętę. Czyli ranni zostali opatrzeni, była okazja złapać oddech, zjeść coś z zapasów na zimno, popić winem itd.

- Po opatrzeniu Eponia odjeżdża koniem w stronę reszty regimentu. Trudno powiedzieć kiedy wróci bo nie wiadomo jaka dzieli ich odległość od reszty regimentu.

- Po drodze boczni zwiadowcy natrafili na trupy zamordowanych podróżnych. Nie widać ich było idąc drogą. Kilka ciał zamordowanych zapewne wczoraj. Domyślnie zakładam, że myśliwi przejrzeli te ciała.

- Potem znów jest pacierz czy dwa marszu ku Wendorf gdy docierają do zasieków jakie przegradzają drogę. Są oddalone od zakrętu o ok pół setki kroków. Grupa zastanawia się co dalej począć gdy przybywają łowcy czarownic.

- Łowcy czarownic to urzędnicy świeccy lub świątynni jacy wzbudzają niepokój nawet wśród niewinnych obywateli. Burchard Munzel jest widocznie tym drugim typem. Jest ich łącznie około pół tuzina konnych. Mają ze sobą pojmanego Theodeberta. Sama scena trwa z parę minut rozmowy między Burchardem a Kolesnikowem więc nie jest jakaś strasznie długa.

- Na koniec Kolesnikowowi udaje się zwrócić uwagę łowców na zasieki. W zamian dostają rozkaz aby je sprawdzić.

- Jak ktoś się czuje na siłach może spróbować odezwać się do łowców. Ale miejcie na uwadzę, że oni są tutaj na prawie. A myśliwi okazują im respekt i bojaźń podobnie jak Kolesnikow.

- Na koniec posta Kolesnikow wzywa wszystkich swoich ludzi (BG też) na naradę jak się zabrać do tych zasieków. Więc póki się mówi cicho to łowcy mogą nie usłyszeć/zrozumieć. Ogólnie to Kolesnikow nie chce im podpaść więc jest gotów sprawdzić te zasieki.


- W tej turze bym chciał:

- zobaczyć reakcję BG na znalezione w lesie trupy
- reakcję BG na pojawienie się grupki łowców czarownic
- jak zamierzają się zabrać do sprawdzania zasieków


---


- Chyba tyle ode mnie. Terminu nie daję na ten weekend bo mało czas a mnie się wyjazd szykuje to nie wiem czy dałbym radę zmajstrować post.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem