Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2024, 22:29   #488
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- No dobrze... Odpowiedzi się zgadzają... - przyznał niechętnie Murphy.

Słysząc, że widmo Pradziadka ma czelność narzekać jak to było "za dawnych czasów" przy absurdalnym stwierdzeniu, że papierosy można palić "jak kadzidełka" Deanowi pękła kolejna żyłka:
- Za twoich czasów!? O ile JA się orientuję to "w moim wieku" miałeś na koncie: parę trupów, paręnaście kradzieży, wytwór materiałów wybuchowych i bimbru, a Prababcię Leslie poznałeś rżnąc w karty z żołnierzami na Sycylii.

Jeśli masz zamiar mi wypominać jak źle wyszedłem, to ja mam większe prawa do reklamacji! Na ile pokoleń uszkodziłeś białka w rodzinie tym kurzeniem "kadzidełek" i bimbrem?! Było lepiej zapisywać etykietki do swojego "Lekarstwa na przeziębienie", to może rodzice by mnie nie zmajstrowali, hę?! Co za człowiek dodaje do tego jebanych ziół jak "Lubitch", co? Czy tam "Lubcaj". Może to przez twoje podejrzane substancje jestem cholernym mutantem?!

Bo na pewno to przez ciebie z siostrą potrzebowaliśmy ortodonty. Widziałem fotkę z tymi twoimi krzywymi zębiskami! Oboje z Joan, kumasz?! Jej dali nosić ten wyjmowany, ale ja nosiłem przez 2 lata klamry na zębach. 2 lata?! Wiesz ile poszło na to forsy?!
- dla większego efektu wskazywał na swoją szczękę.

Trochę pożałował własnego wybuchu po objaśnieniach Pradziadka Stefana.
- Tata nie przeszedł dalej? Przez 4 lata? Jezu, jak nic Ralph go zabił! Znaczy się, że to dlatego przyszedłeś - bo tata nie mógł? I tylko ty? - westchnął, żeby zebrać myśli. - Ja właśnie w tej sprawie- żeby coś zrobić. Jedna taka Sybilla Skull twierdzi, że za parę dni dojdzie do gniewu moich przodków, jeśli nie wykonam zadania z Przeznaczeniem. No a ty jesteś moim Pradziadkiem, to co tam się szykuje?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 17-03-2024 o 00:39.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem