Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2024, 20:40   #361
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Okej, więc tak. Za postawienie kolejki bandzie Żelaznej Obroży będzie do zapłacenia: 2 srebrne sokoły (2 sztuki srebra).

Jeśli ktoś z "grupy tawernianej" jeszcze chce zagadać do Regheda to teraz będzie okazja. Możecie też zapytać o coś Gohara, napić się czegoś i inne rzeczy (co tam wymyślicie).

Do Mi Raaza gorąca prośba, by ze swojego poprzedniego posta zostawił tylko:
Nolan na moment zamknął oczy. Jak mógł marnować czas w ten sposób, gdy miasto było zagrożone?

Splunął na stół przy którym siedział szary pies i jego kundle.

- Siedźcie tutaj i chlejcie. Czekajcie aż wasz kapłan znajdzie wam groby, które możecie ograbić. Chlejcie, aż będziecie się zataczać. A gdy gobliny tu wpadną może będziecie już gotowi w waszych osranych ze strachu pludrach, żebyście mogli skonać, ściskając chciwie złote zęby wydarte z bezbronnego trupa czyjejś matki. Powodzenia wam życzę.


Resztę możesz wyciąć, zmodyfikować z uwzględnieniem zaszłych wydarzeń i dodać do odpisu, który dasz do aktualnej kolejki.

Odnośnie stanu zdrowia i statusów drużyny to aktualne dostępne są na docu do walki.

Co do "grupy magazynowej", to jak już mówiłam. Skoro nie da się was za nic odciągnąć od magazynu (nie mówię, że to źle, zwłaszcza jak jest in character) to niestety nie mam już zbyt wiele pomysłów na atrakcje dla was Możemy co najwyżej jakoś podialogować (jakiś small talk czy wasze pytania o Targos itp.).

Czas na odpis w tej kolejce do północy dnia:

Czyli jakieś pytanie do dziesiętnika można na docu?

Powodzenia Mi Raaz!
 
Lord Melkor jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem