Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2024, 07:33   #474
Dekares
 
Reputacja: 1 Dekares nie jest za bardzo znany
Dałem dwa odpisy w pogadankach. Dodałem tylko propozycje żeby Eponia zabrała z sobą na koniu Harpie do leczenia. PO za tym muszę zaznaczyć że te sugestie to tylko za aprobatą Cioldana, bo nie chce mu rozporządzać jego pomocniczką

Co do brania rzeczy z konia i noszenia zestawu startowego to Stefan przecież nie brał go całego(namiotów itd.) tylko kilka najpotrzebniejszych rzeczy więc zrozumiałem że mam te same kary za noszenie jak inni ale jestem powiedzmy na początku widełek -10 i mogę dołożyć jakiś kołczan strzał czy worek z ziołami? Po za tym i tak nie ma tych rzeczy tam przecież dużo chyba że zmieniliśmy ilość przenoszonych przez konia pociągowego na coś rozsądniejszego niż 9 slotów .

Postaram się później dopisać coś jeszcze w tym albo oddzielnym poście na temat obciążenia itd.(teraz nie mam takiej możliwości).
Co do sceny z przesieką i łowcami to w najogólniejszy zarysie będę proponował rozpoznać okolicę dookoła przesieki(ruiny zostawiłbym na sam koniec bo to wygląda na miejsce gdzie bym miał bazę jako oddział pilnujący przesieki) i ich otoczyć naszym oddziałem żeby nikt ewentualnie nie uciekł. a od przodu podejść do nich w dwie trzy osoby i udawać biednych podróżnych szukających pomocy po napadnieciu przez zwierzoludzi(zgłosiłbym więźnia łowców na ochotnika do tego zadania żeby okazał swoja lojalność ).
Jak to imperialni to wyjdą i pomogą jak bandyci albo najeźdźcy to zaatakują łatwy łup pokazując swoje barwy. Łowcy czarownic byliby odwodem w tym założeniu(zakładam że nie zgodzą sie na nic więcej).
Więcej później
 
Dekares jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem