Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2024, 17:53   #374
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
To od razu zacznę pytać jak daleko mogę zabrnąć?
Bo mam podejrzenie, żeby lepiej nie przyjmować tego świństwa co podaje kapłan. Kto wie co tam jest. Nie chce tu własnych rozważań snuć, ale Kristoff na szybko wymyślił dwa sposoby.
1. Czy jest jakaś szansa by nie połykać tego gówna, tylko później jakoś wypluć?
2. Jedna osoba z trójki udaje, że ma jakiś atak choroby no i nagle krzyczy i ucieka. Pozostała dwójka krzyczy, że "my go złapiemy!!" i biegną za udającym chorobę.
- No trochę niezręczne pytanie bo pytasz mnie o reakcję otoczenia na akcję BG jakiej jeszcze nie było w grze.

ad 1 Trudno powiedzieć. Jest ciemno i pada deszcz więc są szansę, że mogłoby to przejśc. Ale z drugiej strony jest się wtedy dosłownie twarzą w twarz i chodzi o trzy osoby więc jest też szansa, że ktoś się połapie w ściemie. Czyli pewnie byłby jakiś test spostrzegawczości czy podobny.


ad 2 Jak pisałem w poście, jakaś gwałtowna akcja oparta na zaskoczeniu otoczenia rokuje szanse na powodzenie. Oczywiście nie przejdzie ona niezauważona.


Cytat:
Podejrzewam, że druga opcja bardziej realna, tylko tutaj kwestia czy udałoby się uciec i mógłbym poprowadzić dialog w pogadankach z resztą ekipy np. w Waranie?
- No ale chronologicznie to najpierw trzeba jakoś załatwić sprawę przy bramie. A dopiero potem inne.


Cytat:
Czy tylko opisać wrażenia, myśli Kristoffa podczas tego kazania, potem jak prezentuje plan reszcie i początek ucieczki?
- No najpierw by wypadało załatwić sprawę w zaułku. A potem ewentualnie inne.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem