Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2024, 11:15   #732
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Pomyślałem chwilę nad tą kwestią i oto, co wymyśliłem. Piaskożery są mało wrażliwe na bodźce zewnętrzne ze względu na uśpienie alchemicznym dekoltem, ale zaklęcia szkoły iluzji to potężne narzędzie, które może podziałać niczym szpila wrażona prosto w mózg. Najważniejsze w tej chwili wydaje się wybudzenie bestii z letargu, a Minorne ma w swoim arsenale kilka czarów, które są w stanie zadziałać właśnie jak ta wspomniana wcześniej szpila.

I teraz odpowiedź na pytanie graczki - nie ma żadnej gwarancji, że Charm pozwoli elfce komenderować piaskożerami, bo nie ma ona wcześniejszych doświadczeń w czarodziejskim manipulowaniu tymi drapieżnikami. Myślę, że Charm ma ogromne szanse na zmianę nastawienia stworów z wrogiego na neutralne (może na przykład będą postrzegać Minorne jako członkinię stada).

To mi wyglÄ…da na bardzo klimatyczny wÄ…tek poboczny. Alex, trzymam kciuki!
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem