Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2007, 23:50   #2
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
Świetny temat, na początek przedstawiam jedna z kart, która mi się podoba. Licze że zostanie solidnie "zjechana" co przywróci moje ego do rozsądnych rozmiarów A poważnie to już po ptokach, ale może komuś się przyda jako źródło inspiracji. (mam nadzieje, ze wykorzystuje temat z godnie z ideą założyciela)

Niestety MG stwierdził tylko że jest świetna i tyle :-/ podejrzewam, ze nie wykorzysta nic z jej historii, ale trudno.

Słowa wstępu: świat future, postać ma być członkiem jakiegoś elitarnego oddziału komandosów-pilotów.

Samokrytyka: Grafomaństwo poważnie chciałem napisać opowiadanko, a nie karte (co mi się udało) znalezienie potrzebnych informacji jest b trudne.

Historia
EDIT Wklejanie historii to zły pomysł.
EDIT2 jak klikniecie na link dwie linijki wyzej to na docelowy folder mozna wrzucac pliki do 50mb. Bardzo prosze uzywac go dla lepszej sprawy czyli np umieszczając tam historie etc. a nie pirackie materiały czy nieprzyzwoite treści. (można też samemu sobie ząłożyć 4shared)
 

Ostatnio edytowane przez behemot : 29-09-2007 o 00:21.
behemot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem