Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2007, 23:58   #9
Andregor
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Dziewczyna wsiadła na jego motor i pojechali, Jack był strasznie zdezorientowany, wszystko wydążyło sie tak szybko, poza tym męczyło go pytanie czy stać go na to.W końcu dojechali, Jack zaparkował motor za murem/ścianą żeby nie rzucał sie w oczy i zabrał kluczyki.Udał sie za dziewczyną do pokoju z dużym wygodnym jak sie wydawało dwu osobowym łóżkiem.

Pomimo całkiem miłej atmosfery Jack ciągle myślał o swoim morze, "czy na pewno wyjąłem, kluczyki? czy schowałem go żeby nie stał na widoku? " sprawdził czy ma kluczyki i już spokojniejszy, zbliżył sie do dziewczyny, dyskretnie najpierw sprawdził czy nóż ma przy sobie czy zostawił przy motorze, na szczęście zabrał nóż, w końcu to mogła być pułapka, dużo sie o takich rzeczach nasłuchał.

-A teraz już możemy przejść do sedna?- był wyraźnie podniecony ale starał sie to ukryć, nie wychodziło mu to jednak najlepiej. "Czemu mam wrażenie że coś jest nie tak?" -a co do zapłaty...- uśmiechnął sie do niej - nie mam ciekawych gambli ale mogę zaoferować swoje zdolności, znam sie na mechanice.- "chyba lepiej tszeba było powiedzieć to po wszystkim "
 

Ostatnio edytowane przez Andregor : 29-09-2007 o 00:01.