Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2024, 21:35   #751
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Zebrało się trochę pytań, spieszę zatem z odpowiedziami (chociaż zapewne nie zachowam właściwej kolejności). Najpierw kwestia upadku Theodoryana, faktycznie widziała to jedynie Minorne - cała reszta drużyny powinna przyjąć, że Breton uciekł razem z elfką, bo też nikt z Was nie wie, że Morayne lewituje pod mostem.

Aro, zerknij proszę pilnie na naszego Discorda!

Na zewnątrz bramy, na szerokim moście łączącym obydwa masywy, jest ciemno, ale rześko i co najważniejsze, nie widać tam żadnego ruchu. Nazz będzie mógł spokojnie wydostać się na zewnątrz, ale w zaistniałych okolicznościach (ciemno, nerwowo, presja czasu) nie rozwikła tajemnicy mechanizmu obsługującego wrota (tu by się przydała pani Minorne albo Sedri).

Przyjąłem Wasze deklaracje w kwestii walki z pająkami. Weźcie pod uwagę, że one są nieco szybsze od większości z Was, więc jeśli zostawicie jakieś za plecami (piszę o tej oryginalnej siódemce blokującej pierwotnie drogę, a nie o dwóch setkach wspinających się w górę kaldery), dość szybko wskoczą Wam na te plecy. Dodatkowo uwaga odnośnie ostatniego postu Marrrta, bo nie wiem czy dobrze zinterpretowaliście ten mój opis rąbania pająków - te konstrukty są bardzo dobrze opancerzone, przez co po chwili walki zwyczajnie bolą od tłuczenia ich skorup ręce: nie ma w tym jednak niczego magicznego, to fizyczne zdrętwienie kończyny po uderzeniu w tak grubą metalową bryłę.

Alex, dzięki za deklarację, potencjalni obrońcy w komnacie na 100% zajmą się najpierw piaskożerami, chociaż napiszę już po zakończeniu tego wątku, jaki ja miałbym pomysł na wykorzystanie magii iluzji i bestii będąc na miejscu Minorne.

Coś pominąłem, przeoczyłem?
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem