Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2024, 13:33   #493
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 38 - 2521.05.04; bkt; popołudnie

- Oki, to mój post jest :> Co do terminu na wrzucenie postów to do końca pt 04.12 a więc jest 5,5 dób na zmajstrowanie posta.


Stan Zdrowia:

Tobias Walder; R 2; 15/15 HP (s.zdrowy; 0);
Stefan Jeager; R 2; 12/12 HP (s.zdrowy; 0);
Duivel Mundo-naru; R 3; 12/12 HP (s.zdrowy; 0);



Stan PZ


Tobias 375 PZ
Stefan 18 PZ
Duivel 40 PZ


Stan PD-ków


- Duivel 5 PD za wrzucenie posta

- Duivel 5 PD za przemyślenia wewnętrzne

- Duivel 10 PD za decyzyjność - wycofanie się

- Stefan 5 PD za wrzucenie posta

- Stefan 5 PD za przemyślenia wewnętrzne

- Stefan 10 PD za decyzyjność - krok do przodu

- Tobias 5 PD za wrzucenie posta

- Tobias 5 PD za przemyślenia wewnętrzne

- Tobias 10 PD za decyzyjność - zatrzymanie się


Razem:

Tobias 90 + 20 = 110 PD
Stefan 115 + 20 = 135 PD (Azur, Albrecht, Olaf po 54 PD)
Duivel 135 + 20 = 155 PD (3 pomocników po 77 PD)


---




@Wszyscy


- Oki to w tej turze minęło około kwadransa albo pół. Ze skradajek akcja przeszła w początek walki.


- Co do scenek są 4. Pierwsza jest krótka i wstęp wspólny dla wszystkich. Pozostałe są po jednej dla każdego BG opisane to co się dzieje z perspektywy jego grupy.


- Tu jest link do mapki: https://docs.google.com/spreadsheets...LaY/edit#gid=0

- Ogólnie to zaczęła się walka. Z mechy poszła T 01 walki. Łucznicy obu stron ostrzelali przeciwnika. Zwierzoludzie i ogary są w szarży na każdą z flankujących zwiadowców. Jeśli grupy Tobiasa i Duivela pozostaną na miejscu w następnej turze zapewne dojdzie do zwarcia z przeciwnikiem.

- Co do Stefana do dostał od Kolesnikowa rozkaz uderzyć na tarczowników zwierzoludzi jacy atakują grupę Tobiasa (lewa strona drogi). Na mapie jest sytuacja jeszcze zanim wykona on ruch.



Cytat:
Stefan i jego ludzie przesuwają się na pole V18 na mapce starając się wykryć ewentualne zagrożenie. Jak zobaczę że flankierzy się cofają to będę utrzymywał pozycję. czekając na informacje od innych.
Jak nic się nie będzie dziać przez 2-3 tury to zniecierpliwiony ruszy ze swoimi ludźmi aby obejść przesiekę od lewej strony.
W razie ataku stara sie wspomagać pozostałe grupy jeśli byłyby atakowane przez wrogów do WW albo samemu stara się dopaść przeciwnika w WW.
- No to teraz dostał rozkaz od Stefana więc ma zaatakować tarczowników zwierzoludzi.




Cytat:
Co do rozwinięć to chciałbym wspomniane rozwinięcie slotów przyklepać.
- Oki, pamiętam ale nie miałem się kiedy do tego zabrać. Postaram się jak dam radę najszybciej.




Cytat:
mój poświąteczny post poszedł, niestety krótki. Przez ostatnie półtora tygodnia nie miałem czasu na pogadanki czy dopytywanie tu na forum o jakieś szczegóły, a że już środa, to wolałem nie zwlekać, bo i tak jakoś więcej bym pewnie nie wymyślił to piątku

EDIT:
zmieniłem trochę post, ale treść mniej więcej ta sama, tylko ciut rozbudowana i poprawione powtórzenia.
Pozdro!
- Oki, szpoko, dzięki za pamięć i info


Cytat:
Duivel niby z mojego opisu powinien wejść na AD16, może AC16.
- Oki, cofnięcie się na AD:16 byłoby w sam raz do fabuły posta.



Cytat:
Czy oni te ruiny obejrzeli na tyle, że wiedzą jak tam teraz się schować??
- No jak ktoś tam dotrze to może się w nich schować/walczyć.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem