Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2024, 12:51   #495
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Co do psów o których Stefan woła w poście to chodzi mi o ta dwójkę którą mają mieć ludzie Kolesnikowa między sobą, najwyższa pora żeby zarobiły na swoja mise jedzienia
- Ok, może być. Więc przesunąłem na mapce. Psy to Azur + 2 psy. Łącznie mają 29/30 HP. Azur 9/10 i oba psy 10/10.



Cytat:
Co do samego ataku to staramy się wejść zwierzoludziom na plecy/flankę i jeśli to mozliwe to w otwierającym ruchu(chociaż pierwszej turze) postaramy się skupić na dwóch wrogach atakując ich dwójkami(Stefan i Azur jednego a Wisielowie drugiego). Wiem że koziarzy więcej jest ale liczę na to że jeśli spadniemy na ich flankę albo tyły to uda nam się przez chwile przynajmniej walczyć z mniejszą liczba wrogów zanim Ci zdążą się do nas zwrócić oddziałem(oczywiście zakładając że część z nich nie zrobi tego przed naszym dojściem do nich.

- Obie strony pi x oko biegną naprzeciwko siebie w tym samym momencie więc raczej się ustawią frontem do siebie.

- Uwzględniłem to na mapie. Więc jest walka front front 3 włóczników vs 5 zwierzoludzi i 3 psy vs 5 zwierzoludzi.



Cytat:
Po za tym chciałem się spytać to na jakich wrogów wyglądają nasi włochaci milusińscy? To Ungory, Gory albo może coś gorszego? Po za tym chciałem się dowiedzieć jak sąuzbrojeni?
- Ungory, lekki pancerz, br.długa + śr.tarcza.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem