Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2024, 16:07   #213
Cioldan
 
Cioldan's Avatar
 
Reputacja: 1 Cioldan nie jest za bardzo znany
1. No dobra, czyli mogłem sobie wpisać tę drugą akcję . Na następny raz będę wiedział.

2. Co do zmniejszenia kostek za utrzymywanie force shot, to czy "+1D za Cularin" nie będzie tu działać, skoro to jednak moc?

3. Poprawiłem w swojej karcie te statystyki. Masz rację, błędnie odczytywałem i dodałem sobie 3D + 6D .

4. Jak ktoś jest schowany, to wychylenie się i ponowne schowanie kosztuje jakąś akcję?

5. Cioldan strzelając do jeźdźca będzie miał przy 2 akcjach 6D początkowo. -1D za dwie akcje, +3D za Force Shot, ale -1D za podtrzymanie mocy, no i tu jeszcze +1D za Cularin(??). Czyli razem 8D?
Aaa i jego pistolet ma coś takiego wpisane "anyone with a blaster skill of 6D or higher gets a +1D to hit." czyli wtedy 9D
Odległość od jeźdźca (jeśli ruszy się o 3 kratek w prawo) będzie wynosić 31,4 kratki, czyli 47,1m. Jego broń ma Range: 3-10/30/60, także ten najtrudniejszy test. Ta broń ma też "Damage: 5D+2".
HK ta sama odległość co Cioldan. Broń "3-30/100/300", czyli drugi poziom trudności.
Quemau ma 17,55m do jeźdźca, czy do ryja Kroka ciut bliżej. Broń "3-30/100/300"

6. Jak to jest z celowaniem? Zajmuje to jedną akcję? Czy całą turę?

DEKLARKA
Quemau - 3 akcje
- 1.akcja: strzela w Kroka 5D + 5D do obrażeń
- 2.akcja: strzela w Kroka 5D + 5D do obrażeń
- 3.akcja: strzela w jeźdźca 4D
- UNIKI - jeśli będzie musiała wykonywać to tym razem zamiast akcji, bez dodatkowych minusów

Cioldan 2 akcje + free action: 1/2 movement
- Cautious Movement: 5 pól w prawo
- 1.akcja: strzela w jeźdźca 7D i 2D do obrażeń
- 2.akcja: strzela w jeźdźca 7D i 2D do obrażeń
- UNIKI: dodatkowa akcja

HK 2 akcje + free action: 1/2 movement
- Cautious Movement: 5 pól w prawo
- 1.akcja: strzela w Kroka 5D+2 i 6D do obrażeń
- 2.akcja: strzela w Kroka 5D+2 i 6D do obrażeń
- UNIKI: dodatkowa akcja
 
Cioldan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem