Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2024, 16:09   #13
Reinhard
 
Reputacja: 1 Reinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputację
Polewka była smaczna, dobrze przyprawiona ziołami, ale niestety zamiast kawałków mięsa pływała w niej rzepa. Widać, że się tu nie powodziło.

Na ścianach widać było świeże miejsca po zdjęciu różnych przedmiotów. Annika podążyła za nim wzrokiem do tych miejsc.
-Zbieraliśmy na kirys, na to też była pożyczka. Przepadł razem z Klausem, nie odzyskałam ciała męża. Ponoć został pogrzebany w miejscu śmierci. Pan Roger de Padin, dowódca sił Złotego Kolegium, nie powiedział mi wiele, mówił, że dyskrecja jest konieczna. Pozwolił mi mieszkać w tym domu, mimo, że oficjalnie kontrakt Klausa stracił ważność, więc nie pytałam. Czy… podejmiesz jego zobowiązania?

Dom był dwuizbowy, dzielił się na dużą kuchnię i pokój Klausa i Anniki.
-Dla ciebie byłby nasz dawny pokój, ja z dziećmi zostaniemy w kuchni. Zajmę się gospodarstwem, choć przydałaby się męska ręka do pomocy… ale na parobka nas nie stać. Dorabiam, sprzedając jajka, kwiaty i zioła, znam się na tym trochę.
 
Reinhard jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem