Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2024, 05:51   #16
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
-Echhhhhh...- westchnął tylko Egg. Więc nie wiedzą co tam pisze. Pytanie tylko czy jest tu ktoś na tyle biegły, by im odczytać ten papier?
-Dobra. Po pierwsze do motyki to się nie nadaje. Jak ziemi jest więcej niż jesteś z dzieciakami obrobić to poszukamy kogoś kto za cześć plonów się nią zajmie w naszym imieniu. Przynajmniej na teraz. Obejście też zostawiam tobie. Czasem mogę pomóc, ale raczej będę zajęty.- przerwał na moment aby kobiety przyswoiły informację, ale nie na tyle długu by mu się któraś wtrąciła.
- Jest w mieścinie kto nam papier odczyta? Poznamy chociaż co tam w jakieś części chociaż jest. Jeśli tak to chodźmy najpierw do niego, a potem pójdziemy do tego Pana Padina czy kto tam dowodzi.- skończył swój wywód Voffel. Był coraz mniej zadowolony z obecnej sytuacji.
- Wybacz, ale nie jestem Klausem. Nie jestem też zbyt dobry, ani szczodry.- wolał, aby to od razu wybrzmiało i nikt nie robił sobie nazbyt nadziei.
 
Lynx Lynx jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem