Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2007, 10:19   #36
Lkpo
 
Lkpo's Avatar
 
Reputacja: 1 Lkpo ma wyłączoną reputację
Henry słuchał wypowiedzi uczestników. Przez chwilę jakby coś rozważał, jednak ta chwila bardzo szybko minęła. Kiedy Egipcjanin przeklął ten spojrzał na niego dość niemiłym wzrokiem. Nie lubił kiedy tragarze zbytnio gorszyli Europejczyków swoimi grubiańskimi zwyczajami.
Natłok pytań widocznie zdziwił Walkera. Byli po prostu w jakiś starych podziemiach a tu nagle tyle obaw.
-Przede wszystkim naszym zadaniem jest odnalezienie pewnego pomieszczenia. To tam mają być skarby. Jak to wygląda, nie mam pojęcia. Uważajcie na freski. Może coś na nich odczytacie. Jeżeli coś znajdziecie, poinformujcie mnie o tym. Lepiej jak będziemy szli grupami, w końcu niedługo będziemy musieli się stąd zbierać. Rząd nie da nam wieczności na bezowocne poszukiwania. A skoro ma tu być tyle ślepych korytarzy, lepiej jak jak chociaż jedna grupa wejdzie do tego odpowiedniego.
Na chwilę przerwał i zaczął przypatrywać się ścianie. Nie były to hieroglify lecz raczej historyjka obrazkowa. Ukazywała ludzi w białych szatach niosących coś świecącego do... no cóż rysunek się zaciera.
-Ciekawe, to tylko potwierdza, że gdzieś tu musi być złoto. W sprawie tragarza, to chyba panowie nawet ja jestem w stanie unieść swój plecak.
Coś jeszcze?
Widać było, że każda jego część ciała rwie się do poszukiwań.Gdyby nie formalności i odrobina zdrowego rozsądku już pewnie biegałby po tych korytarzach.
 
__________________
"Tylko uczciwi pozostaną dłużej żywi
Będą umierać powoli
Tak znacznie bardziej boli
Więc zastanów się co wolisz"

Ostatnio edytowane przez Lkpo : 29-09-2007 o 10:21.
Lkpo jest offline