Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2024, 15:03   #84
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację

- Tfu - splunął Thanix. - Jebał ich goblin. Słusznie Brogan prawi, nie ma co mitrężyć czasu. Wołacie niebieskiego, trzeba plan ustalić i działać.

- Przy czym mnie się to widzi, że nie ma co za dużo kombinować. Pchanie się przez tunel tyłem ryzykowne będzie, bo jeszcze kto utknie i więcej szkody niż pożytku to przyniesie. Pilnowanie tunelu też strata oręża. Lepiej, gdybyśmy znienacka wpadli na nich grupą, i po kolei cięli jednego po drugim, trzymając się razem. A kto magią woli lubo z dystansu szyć, winien się zająć łucznikami. Stoją oni na platformie, co na wprost wejścia jest, a wejście na nią z tyłu ale bardziej pośrodku się znajduje. Strzelców winno być jakoś ze czterech, a i jeszcze z 10 zbrojnych, jeżeli ich tak nazwać można.

- Ja sam też dużo kombinować nie będę, osłonię się tarczą, ufność położę w mym pancerzu i jak tylko uda się wrota otworzyć, to zaraz na pierwszego z brzegu natrę. No i co wy na to?

 
Gladin jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem