Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2024, 08:30   #19
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Czytając Wasze posty uświadomiłem sobie jak bardzo brakuje mi od dłuższego czasu takich właśnie dyskusji w tym gronie i w hermetycznym temacie naszego hobby. Czysta przyjemność, zapewniam.

Co do wyników sondy, na pewno wystartuje "Pierścień Sonaresu", bo zebrała się pod nim naprawdę przezacna ekipa i nie mógłbym przepuścić podobnej okazji do wspólnej zabawy. Drugi pomysł przyklepany na 100% to WoD: Hunter, bo (po pierwsze) zawsze chciałem poprowadzić scenariusz właśnie dla Huntera i (po drugie) byłaby to okazja, aby pobawić się wspólnie z Bardielem, z którym dotąd jakoś omijaliśmy się w sesjach.

Co do WFRP, jeśli mielibyśmy przyklepać propozycję sesji dla rozwiniętych postaci, miałbym zupełnie inny pomysł niż wspomaganie strażników dróg w Nordlandzie - scenariusz, który chodzi za mną od dłuższego czasu i który miałby sens dla postaci - powiedzmy - na trzeciej, może nawet czwartej profesji i w służbie cesarskiego dworu. Nie chcę na razie zdradzać zbyt wielu szczegółów, muszę to dobrze poukładać w głowie.

Wszystkie pozostałe propozycje również mają szanse na realizację, jedynie w późniejszym terminie.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem