Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2024, 11:28   #21
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Dopiero dzisiaj uświadomiłem sobie, że być może popełniłem niezamierzone faux pas podkreślając zacność kandydatów, którzy zgłosili się pod Travellerem i sugerując tym samym, że pozostali nie byli równie zacni! Jeśli ktoś tak to odebrał, przepraszam. Wszystkie zgłoszenia są dla mnie równie ważne i wszystkie sesje z wyjątkiem tego nieszczęsnego ZC na pewno zostaną w swoim czasie uruchomione.

Co do WFRP, najpewniej będzie trzeba zrobić podział chętnych na dwie drużyny pod dwa różne scenariusze, tak liczne grono wyraziło wstępne zainteresowanie grą. Co do Aliena, fajnie byłoby znaleźć jeszcze z trzech chętnych, ponieważ mam w głowie szybki jednostrzał z licznymi ofiarami i jeśli mielibyśmy grać w gronie trzech astronautów, to być może tak mała drużyna nie dotrwa żywa do spotkania z pierwszym obcym!

Aro, czytałeś "Paczkę"? Miło słyszeć. Mam w szufladzie jakieś pomysły na sesję Cyberpunka, ale jeśli faktycznie, to na starym systemie. RED kompletnie nie przypadł mi do gustu, przede wszystkim wizja cyber-postapo, nie przemówił do mnie ten świat za grosz (czy raczej za eurodolcenta).
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem