Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2024, 16:44   #22
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ketharian Zobacz post
Co do Aliena, fajnie byłoby znaleźć jeszcze z trzech chętnych, ponieważ mam w głowie szybki jednostrzał z licznymi ofiarami i jeśli mielibyśmy grać w gronie trzech astronautów, to być może tak mała drużyna nie dotrwa żywa do spotkania z pierwszym obcym!
Teoretycznie mógłbyś tutaj rozważyć rozwiązanie z któregoś systemu pod typowego slashera (nie pamiętam teraz nazwy), w którym gracze tworzą swoje główne postacie, ale też mają wkład/tworzą postacie drugo- i trzeciorzędne, nad którymi przejmują pełną kontrolę na wypadek śmierci pierwszej postaci. Ew. dać graczom możliwość gry więcej niż jedną postacią (w sumie to pisałbym się na taki eksperyment).


Cytat:
Napisał Ketharian Zobacz post
Aro, czytałeś "Paczkę"? Miło słyszeć. Mam w szufladzie jakieś pomysły na sesję Cyberpunka, ale jeśli faktycznie, to na starym systemie. RED kompletnie nie przypadł mi do gustu, przede wszystkim wizja cyber-postapo, nie przemówił do mnie ten świat za grosz (czy raczej za eurodolcenta).
Czytałem, czytałem. Chyba nawet dawno temu Ci o tym wspominałem. Jeśli idzie o mechanikę, to mi jest w zasadzie obojętne (zwłaszcza jakby można było ją zrzucić poza tworzeniem KP na Ciebie ), bo o ile mechanika RED jest IMHO lepsza z tych dwóch, to nadal najntisowa kobyła. REDowa wizja świata do mnie też nie przemówiła, więc im bliżej byłoby Twojej "Paczki", tym lepiej.
 
__________________
"Information age is the modern joke."

Ostatnio edytowane przez Aro : 18-04-2024 o 16:49.
Aro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem