Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2024, 17:58   #27
HAMSTER
 
HAMSTER's Avatar
 
Reputacja: 1 HAMSTER nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Ziomm Zobacz post
-Dzień przed zatrzymaniem Delborggana przyszło do mnie trzech mężczyzn, nie wyróżniali się niczym szczególnym no może poza tym że mieli wyjątkowo paskudne gęby.
Draven uśmiechnął się niepewnie.
-Wypytywali mnie o Delborggana, o jego sklep i skąd bierze asortymenten a jeden był wyjątkowo nerwowy i kiedy nie chciałem udzielić odpowiedzi to zaczął krzyczeć że mam odpowiedzieć.
Draven myślał przez chwilę poczym kontynuował.
-Myślalem że jest im winien pieniądze ale kiedy spytali mnie o jego poglądy i znajomości- uznałem że to nie to, wydało mi się to dziwne więc powiedziałem że nic nie wiem i chyba im się to nie spodobało.
Druid dopił piwo i zmartwiony spojrzał na krasnoluda.
-Nikt potem już nie przyszedł a następnego dnia zamknęli sklep.



Kransolud zaczął dopytywać się jeszcze o inne szczegóły, ale najwyraźniej dużo więcej dzisiaj się miał nie dowiedzieć. W międzyczasie jak rozmawiali i popijali piwo Dulgran uznał, że nie ma co tylko pić i dorzucił kilka przekąsek na swój koszt. Ten dzień dobiegł do końca, a kolejny dzień po przespaniu nocy prawdopodobnie w tym zajeździe miał być owocniejszy niż dzisiaj. W końcu zamiast odzyskać to po co go wysłał tata to dodatkowo informacje, które miał nie był pewny, że przybliżą go do rozwikłania zagadki. A skoro Gilidia Płatnerzy jak i Gildia Kupiecka nie wiedzą kto to, musiał stać za tym ktoś bardziej wpływowy.
- Powiedzcie mi panowie - zwracając się tutaj nie tylko do kompana przy kuflu, ale także do barmanów - jak rozpoznać członków Gildii Płatnerzy lub Gildii Kupieckiej? Skąd mamy wiedzieć, ze rozmawiamy z odpowiednimi osobami?
 
HAMSTER jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem