Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2024, 00:20   #86
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację


Karanthir westchnął, słysząc, że pozostali wrócili z niczym.

- Czyli ta banda wzięła złoto i i upija się za nie? Dlatego najemnikom nie płaci się z góry - skomentował. Najwyraźniej w powierzchniowym świecie nie można było nikomu ufać, tak samo jak w świecie z którego pochodził. Choć Aurora wierzyła że tak nie jest, ale może po prostu pomimo swojej mocy była zaślepiona na prawdziwe oblicze rzeczywistości?

- Straciliśmy dużo czasu, nie mitreżmy go więcej bo zamarźniemy czekając. Możemy spróbować ataku z zaskoczenia jak nikt nie ma lepszego pomysłu. Mogę też przywołać tańczące ogniki z drugiej strony żeby ich skonfudować. Ja będę tak czy inaczej w drugiej linii bo moja moc więcej pomoże z odległości.

- Mógłbym też przybrać postać goblina żeby np. wywabić część i rozdzielić siły tej hołoty, ale nie wiem czy się z nimi dogadam - dodał po chwili wahania. Miał nadzieję, że przez przyznanie się do tej zdolności nie zwiększy zbytnio w innych podejrzliwości.

 

Ostatnio edytowane przez Lord Melkor : 20-04-2024 o 00:23.
Lord Melkor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem