Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2024, 23:28   #437
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 53 - 2519.07.21; abt; popołudnie

Oki, sorasy za spóźnienie nie wyrobiłem się w weekend. Niezapowiedziani goście mi się trafili i miałem mniej czasu na pisanie niż myślałem. Ale póki co to mój post jest :> Czas na odpis i wrzucenie postu do pt 05.03. Czyli jest 11 dób na wrzucenie posta :> Ktoś wrzuci w sb do południa to też tragedii nie będzie :>


Stan Zdrowia:


Joachim 12/12; s.zdrowy (0);
Otto 7/13; s.ranny (-10);
Egon 17/17; s.zdrowy (0);
Rosalia 12/12; s.zdrowy (0);



Stan PD


- Joachim 5 PD za wrzucenie posta

- Joachim 15 PD za post

- Joachim 25 PD za wykaraskanie się z tarapatów

- Otto 5 PD za wrzucenie posta

- Otto 10 PD za post

- Egon 10 PD na dobry początek

- Rosalia 10 PD na dobry początek


razem:

Joachim 820 + 45 = 865 PD (pomocnicy po 90 PD)
Otto 1 525 + 15 = 1 540 PD
Egon 215 + 10 = 225 PD (przepisane z końca poprzedniej sesji)
Rosalia 0 + 10 = 10 PD


Stan PZ


Joachim 550 PZ
Otto 400 PZ
Egon 200 PZ
Rosalia 200 PZ

---


@Wszyscy


- To z ogłoszeń niecodziennych dochodzi nam do sesji dwóch nowych Graczy. Czyli:

Santo - Egon
Cioldan - Rosaria


- Santo i jego Egon, brali udział w poprzedniej kampanii Kultystów więc witam ponownie na pokładzie. Cioldan i jego Rosalia są świeżakami w tej sesji ale też witam serdecznie


- Co do samej tury to zrobiła się mniej więcej połowa dnia. I zaczęła padać mżawka.



@Joachim

- Dalej jest w tej samej karczmie przy trakcie. Tylko teraz z nowymi znajomymi wrócili z piwnicy z powrotem do izby głównej. I tam toczą się teraz rozmowy.

- Jeśli Joachim chciałby mieć szanse wrócić do miasta przed zmrokiem to ma jakąś godzinę-dwie na załatwienie sprawy. Jak się nie wyrobi trzeba by nocować gdzieś w karczmach przy trakcie lub "Bramnej" karczmie na zewnątrz murów miasta.


@Otto

- Otto ma streszczenie rozmów z Dorną w aptece Sigismundusa. A gdy wraca do siebie to wkrótce odwiedza go Tobias. Więc ma jakby dwie scenki w jednej. Fajnie jakby chociaż scena z Tobiasem była jakoś rozegrana.


@Egon

- Egon ma takie krótkie streszczenie co się działo od odpłynięcia z portu Neus Emskrank. Kalendarium jest mniej więcej takie:

07.12/13 noc wlt/abt - rabunek świątyni Mananna i odpłynięcie do Norsci
07.15 mkt - statek przypływa do osady Mergi w Norsce: (scenka: http://lastinn.info/980567-post156.html (Kultyści - Lato 2519) )
07.19 fst - rano statek z Egonem wypływa z Norsci
07.21 abt - popołudnie, statek z Egonem przybija do imperialnego brzegu


- Podróż z Norsci trwała ok 3 dni. Przebiegła bez większych zakłóceń. Na imperialny brzeg Egon z towarzyszami wysiada z łódki. Mają ze sobą to co są w stanie sami unieść.

- Poza Egonem jest też:

Lars (Chaos) - najemnik, kupiec, żeglarz
Bjorn (Khorn) - wojownik, berserker
Raisa (Nurgle) - wiedźma, zielarka, alchemik
Astrid (Slaanesh) - tłumacz, wdzięk, bystra
Zog (Tzeentch) - strzelec, tropiciel, myśliwy

- Jest to wsparcie dla zboru co na szybko udało się zorganizować Merdze. No ale to na Egonie spoczywa skontaktowanie ich z resztą kultystów.

- Łódź wysadza ich ok 0,5-1 d marszu plażą do ujścia zatoki. Jak dotrą do tego ujścia to jeszcze ok 0,5 d marszu w jej głąb do samego miasta. Przynajmniej tak na oko można to ocenić. Statek przypłynął z zachodu więc do tej pory nie mijał wejścia do zatoki.


@Rosalia


- Trochę cofnąłem Rosalię do pierwszego kontaktu z kultem. Czyli są jej początki w mieście i jeszcze nie zna nikogo z kultu.

- Rosalia podczas przemarszu przez miasto gubi się i trafia na starą fontannę z posągiem syreny. Tam przez moment doznaje przyjemnych wizji. Nim się do niej nie odzywa jakaś kobieta z okna na piętrze.



---


- Chyba tyle z mojej strony. Jakby coś to pytajcie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem