Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2024, 22:40   #220
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Daichi rozmasował skronie, ale wysilił się na uśmiech. To co mówił Hoid brzmiało dziwnie- jakby już się spotkali dawno temu. Tyle, że... Daichi mógłby przysiąść, że spotkał kogoś podobnego jeśli nie identycznego do Hoida przed urodzeniem Kohaku lub jeszcze na pustyni. Jak człowiek mógłby się nie zmienić przez 15-20 lat?! Dlatego postanowił to subtelnie wytknąć współrozmówcy:
-[i] W sumie to śmieszna sprawa, że mi tak przypominacie kogoś kogo poznałem jakieś 15 lat temu przy Port Algonqin. Może to był wasz ojciec, panie Hoid? No bo jak człowiek może się nie zmienić przez 15 lat?

Jesteście może jak wasz ojciec wędrownym artystą? Widzieliście Awatara Aanga za kulisami waszego teatru czy jak? Włażenie za kulisy nie proszonym to brzmi jak coś w stylu Awatarów. Musiałem mieć nie więcej jak 4 lata jak zobaczyłem Awatara Aanga- i to tak w przelocie. Czyli wam też coś takiego się przytrafiło panie Hoid. Ile wy wtedy mieliście? Nie wyglądacie na wiele starszego ode mnie

A i skoro się nie zamierzacie mieszać, to co tutaj robicie panie Hoid?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem