Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2007, 23:36   #9
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Buheh wypił dzisiejszego wieczora już sporo. 20 piw to zbliżające się niebezpieczeństwo. Bo niebezpiecznie blisko się znajduje liczby 23, nieszczęśliwej dla niego (tak jak 5, 7, 56, 1294,40000 i 1235498375). A apetyt rośnie w miarę jedzenia. A więc pewne było, że dobije dziś do 23 piw (56 było mało prawdopodobne, a 1294 to lepiej nie mówić). Dlatego był w podłym nastroju i złapał doła. Pił więc dalej piwa na poprawienie humoru.
Jeszzcze t..rzy i będzie git.

Gdy tak mówił do siebie i drapał się chochlą po swędzącym miejscu na drewnianej nodze przysiadła się jakaś lala.
- Witaj mości krasnoludzie! Jestem Erendill Sirhali, lub Afila Tallarell, ale wolę to pierwsze. To moja przyjaciółka Faniann Farhile - elfka wskazała puste powietrze tuż obok siebie po czym usiadła.

Buheh spojrzał we wskazane miejsce, gdzie siedziała wspomniana Faniann Farhile.
O w kurweł! Bliźniaczki! Wykrzyknął radośnie, bo 20 piw to magiczna liczba po której dwoi mu się w oczach.
No, no dziewczyny. Mój morski smok jest dziś nie w formie, ale nieczęsto zdarza się okazja by się tak zabawić w trójkę. Tak z kolei powiedział, gdyż po pierwsze alkohol zawężył jego pole widzenia na tyle, iż nie zauważył dosiadających się do jego stolika kolejnych postaci. Po drugie był oczarowany perspektywą spędzenia miło nocnego czasu z dwiema pięknymi bliźniaczkami.
Jeżeli szukacie przygody to nie mogłyście trafić lepiej. Patrzył się na piękne piersi ze sterczącymi sutkami prześwitującymi przez cieniutką bluzkę. Czuł jak łapie go skurcz w drewnianej nodze.
Może arabskie jabłuszko?Powiedział proponując wyjętą z kieszeni fartucha nadgryzioną cebulę. Ma się ten gest.
 
__________________
Arkham Radio
nonickname jest offline