Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2007, 14:23   #43
Kerende
 
Reputacja: 1 Kerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputację
-Me imię brzmi Kerende.- Elf spojrzał na Rod'a i podał mu dłoń.- To prawda, że wybieramy się do Dagorty. Tam mamy parę spraw do załatwienia, a sami nie znamy dobrze drogi. Przyda się także eskorta, aby pomogła nam w przypadku jakichś napadów czy innych nieprzychylnych nam wydarzeń. Więc może ja coś o sobie powiem. Jestem...- tutaj Elf szybko przerwał i poważnie zastanowił się nad swoją odpowiedzią. Nie może przecież powiedzieć, że jest strażnikiem choć nasz szanowny mag już wie wszystko.- Jestem tutaj z kolegami jak zauważyliście. Mamy porachunki w Dagorcie i szukamy ludzi. Wszystko wiecie, a ja zaczynam się powtarzać. Jak na Elfa jestem młody. Na ogół zatargi pokonuję cicho. Posługuję się sztyletami i współgram z cieniem. Sam zostałem wygnany z miasta i przybyłem tutaj. Poznałem Lothar'a i Iondhen'a. Trzymamy się razem. Powiadają, że "w kupie raźniej".- na te słowa Kerende się uśmiechnął.- To chyba wszystko co mogę o sobie powiedzieć.
 
__________________
Znał tylko jedno zaklęcie... Pokonał smoka... Uratował towarzyszy... Pomógł czarodziejce... Nigdy nie stracił wiary... Miał nadzieję... Dlatego moje motto brzmi...
Wiara, Nadzieja i Lojalność... Nigdy o nich nie zapominaj.
Kerende jest offline