Wątek: RPG w Szkole
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2007, 17:32   #15
Kokesz
 
Kokesz's Avatar
 
Reputacja: 1 Kokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputację
Zgadzam się z tobą Redone. Nie chodziło mi jednak o to, że tak zawsze musi być. Wszystko jest przecież zależne od ludzi. Jednak taki scenariusz jest w jakimś stopniu prawdopodobny. Ja osobiście gdy chodziłem do liceum to najbardziej szanowałem "Wodza" - nauczyciela od chemii, który faktycznie potrafił nas rozśmieszyć, ale nie próbował się z nami zaprzyjaźniać i jak zaczynał na nas krzyczeć to puszczał niezłe teksty (na początku dziewczyny nawet potrafiły się rozpłakać) - język miał bardzo cięty. Rozumiem, że ty lubisz przyjaznych nauczycieli, którzy chcą się zbliżyć do uczniów. Jednak nie można uznawać, że wszyscy takich nauczycieli szanują jednakowo.

W całej mojej wypowiedzi chodziło mi o to by pokazać też jakąś możliwość nie najlepszego wpływu w prowadzenia rpg do szkół.
 
__________________
Nic nie zostanie zapomniane,

Nic nie zostanie wybaczone.
Księga Żalu I,1
Kokesz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem