Wątek: RPG w Szkole
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2007, 16:13   #20
Kokesz
 
Kokesz's Avatar
 
Reputacja: 1 Kokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputację
Nie jestem nauczycielem i na razie nie mam zamiaru nim zostawać, bo nie wiem czybym wytrzymał. Rozumiem kitsune bo jeszcze niedawno (3 lata temu) uczyłem się w liceum. Doskonale wiem jakie problemy sprawiała moja klasa nauczycielom. Pamiętam jak pewnego razu studentka biologii mająca z nami praktyki po dzwonki wybiegła z klasy niemal płacząc, a na lekcji była zaledwie połowa klasy. Dziś będąc studentem współczuje wszystkim nauczycielom i trzymam za nich kciuki by choć kilku tych głąbów skierować na odpowiednią drogę.

Oczywiście ludzie są różni i pisałem to wcześniej. Właśnie o to mi chodziło. Wcześniej napisałem o tym, że wprowadzenie rpg do szkoły jest może dobrym pomysłem, ale mało realne i ciężkie do realizacji. Bo jak goście, którzy za interpunkcje w swoich wypowiedziach używają wulgaryzmów, mogą zajarzyć o co chodzi nauczycielowi, który chciałby przekazać im jakąś wiedzę przy pomocy rpg.
 
__________________
Nic nie zostanie zapomniane,

Nic nie zostanie wybaczone.
Księga Żalu I,1
Kokesz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem