Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2007, 16:53   #52
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
-Tam!!! - usłyszał Khaviet krzyk strażnika
"Nie, no fantastycznie! Czemu ja wczoraj nie wyszedłem z tej karczmy, zanim zdązyłem zauważyć tego przeklętego gnoma? Albo czemu zamiast do tej świątyni nie poszedłem do lasu? Dużo lepsze to, niż loch!" - elf rozmyślał, z oczu spłynęła mu łza, niechętnie sięgnął po szablę... i zauważył, że jego kolega wyszedł zza rogu. Khaviet wyjżał, ujżał dziwnie spokojnych strażników i beztrosko idącego do karczmy Ravista. Schował broń i poszedł za półelfem.

W karczmie było tak... pusto. Jedyne co przykuwało uwagę to skóry, prawdopodobnie wilkołaków. Gdy weszli zauważył i jakby rozpoznał ich barman, wysoki i szczupły.

-Szybko na zaplecze!- rzekł donośnie wskazując uchylone drzwi za ladą.
Kiedy tylko śmiałkowie się tam znaleźli oberżysta zamknął drzwi, uprzednio upewniając się, że nikt nie wszedł nowy do karczmy.
-Nie możecie tu zostać musicie jak najszybciej stąd wyjść!- zaczął spanikowanym głosem. – Nad ranem do Neverwinter przybyli magowie, którzy was poszukują. Byli już u mnie i pytali czy wiem coś na wasz temat. Przeczesują pewnie teraz całe miasto, aby was znaleźć. Port jest pod stałą strażą żołnierzy. Nie mam pojęcia, w jaki sposób może się wam udać dostać na statek. Musielibyście rozpętać piekło, lub jakoś odwrócić uwagę straży od portu…

-Hmmm... Przebiec przez dzielnicę portową, wskoczyć na statek i wypłynąć, zanim straże nas złapią? Wykonalne tylko, gdyby statek już wypływał w czasie naszego wskakiwania. A może posłużyć się, kolejny raz, magią? - rozmyślał głośno łowca, po ostatnich słowach spojżał na maga.
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P
Prabar_Hellimin jest offline