Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2007, 19:02   #22
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Potworna "muzyka" zaatakowała uszy Hawk'a. Miał jej serdecznie dość więc szybko dopił piwo, zebrał swój sprzęt i ruszył do wyjścia biorąc przykład z faceta który przed chwilą zniknął mu z oczu. Cholera co mnie podkusiło żeby się tu pchać? Głupieję na starość. Utyskiwał w myślach przepychając się do wyjścia. Starał się nie potrącać ludzi, nie chciał zarobić kosą w tym tłumie. Starannie pilnował swoich gratów bo bycie obrobionym przez kieszonkowca tez mu się nie uśmiechało. Jego zmaltretowane uszy wprost błagały o chwile ciszy i wytchnienia. Miał zupełnie i całkowicie dość tego miejsca.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline