Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2007, 21:24   #23
Mael
 
Reputacja: 1 Mael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znany
Fala uderzeniowa Daniela trafiła w cel odrzucając go do tyłu. Olbrzym był jednak na tyle duży, że zdołał utrzymać się na nogach. Rozglądając się za swoim przeciwnikiem nie był świadom nadlatującego zagrożenia. W jednej chwili jego gardło przebił miecz Serafina. W jego stronę nadciągała kolejna dwójka gigantów. Daniel jednak uznał walkę za skończoną. Wzbił się wysoko w powietrze, i z bezpiecznej odległości przyglądał się swoim towarzyszom. W jego mniemaniu nie powinni mieć problemu z pokonaniem przeciwników. Serafin wolał unikać zabijania o ile było to możliwe. Tym razem byłoby podobnie gdyby nie ten przeklęty smok. Skrzydlaty potępiał stworzenia, które lubowały się w zabijaniu, a ten skrzydlaty lewiatan zaliczał się do takich. Gdyby tylko mógł wypatroszyłby gada i zatknął swój miecz w jego czaszce. Tymczasem Daniel z ciekawością począł się przyglądać walce Elthariona. Kruczyn cudem zdołał uniknąć ataku olbrzyma, po czym wyprowadził cięcie swoim toporem i użył właściwości oręża znikając. Ciekawa umiejętność…pomyślał Serafin. Po chwili ku jeszcze większemu zdziwieniu głowa giganta oderwała się od korpusu. Daniel domyślił się, iż to za sprawą topora skrzydlatego towarzysza. Zwycięstwo wydawało się kwestią czasu…
 
__________________
Wyjechałem na dłużej! Nie mam dojścia do kompa! Help!
MG niech poprowadzą lub uśmiercą moją postać wg. uznania! Graczy przepraszam i proszę o wyrozumiałość!
Mael jest offline