Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Sesje RPG - Horror > Archiwum sesji RPG z działu Horror
Zarejestruj się Użytkownicy


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-03-2015, 21:28   #1
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 33380 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Plaga w Motor City [Horror 18+] komentarze

Gracze którzy się dostali po wstępnej selekcji to:
Affek, Armiel,Molkar,Pipboy79,Reinhard,Zombianna

Gratulacje... wasze KP były naprawdę dobre, a wasze postacie dostały własne mieszkanka . Czekam na PW na "wizytówki" waszych postaci, należy wzorować się w nich na tej Wade'a. Czyli kilka zdań oraz mała grafika .
Postaram się w przeciągu tygodnia uzupełnić cały budynek, a jutro wstawię sesję... Pierwszy post wstawię do końca tygodnia.


4 piętro
17Charlie Belanger - Pogodny i pozytywnie nastawiony student informatyki. Jeśli nie jest w szkole to siedzi przed komputerem na którym gra albo tworzy w celach zarobkowych. Dla większości młodszych osób wystarczy opisać go słowem "nolife", lecz Ci którzy znają go bliżej wiedzą, że lubi również aktywne życie dlatego odwiedza siłownię i biega a do tego bardzo ładnie rysuje. Dla znajomych również znany jest jako złota rączka od problemów z komputerami - zawsze coś poklika, przestawi i nagle wszystko działa.
18

Bert i Rose Bernstein- Bert i Rose są starym żydowskim małżeństwem, o czym świadczy nie tylko ich nazwisko, ale też i akcent oraz zachowanie. Bert jest notariuszem na emeryturze i nałogowym palaczem. A także ateistą. Rose zawsze była matką (obecnie też na emeryturze) i żoną … dumną kobietą niepracującą, bo bycie matką to pełny etat.

19 PUSTE
20

Karl Hobbs Uśmiechnięty i pogodny okularnik w dojrzałym już wieku. Właściciel lokalu "Karl's Food" i pracoholik. Współlokator mało-wymagający i kłopotliwy bowiem najczęściej jest w pracy, a po powrocie zaszywa się w swoim domu nie wadząc nikomu.Uchodzi za złotą rączkę przynajmniej jeśli chodzi o większość domowych napraw, a pomaga chętnie jeśli już uda się go złapać w domu. Najczęściej można go złapać w domu w weekendy a najłatwiej jak wraca obładowany zakupami na cały tydzień.

3 piętro
13 PUSTE
14 Terrence Carter
15

Sara Harper & Katie-rozwódka z ośmioletnią córką Katie, pracownik administracyjny uniwersytetu. Trzy lata temu łączyło ich coś więcej, obecnie czasami wyskoczą na drinka, do teatru lub galerii sztuki, ale obie strony są zdania, że co miało być, to było. Dobrze im się rozmawia o muzyce, sztuce, literaturze. Katie uwielbia gry na konsoli Cartera. Sara ma klucz do mieszkania Terrence'a i permanentne pozwolenie na wpuszczanie Katie, żeby sobie pograła.

16

Brian Woods-hydraulik na emeryturze. Kiedyś Terrence poprosił go o pomoc w opanowaniu przeciekającej instalacji, od tego czasu bywa, że przy piwku obejrzą mecz.
Czasem Briana odwiedza jego syn Alvin.
2 piętro
9

Peter & Olga Wiereznikow-Małżeństwo z podwójnym obywatelstwem (rosyjsko-angielskim). Artyści powiązani z Detroit Opera House. On gra na kontrabasie, ona zaś jest uznanym fachowcem w dziedzinie scenografii. Dość kłótliwi, w czym nie pomaga fakt, że Peter jest typem podrywacza, a Olga zazdrośnicy.

10 PUSTE
11

J.C. Snakes- mało kto zna jej imię (“Jenny”), a już nikt poza Wade'm nie zna drugiego imienia kryjącego się pod literą C. Także Snakes nie jest je prawdziwym nazwiskiem. J.C. Snakes to jej pseudonim radiowy, naprawdę nazywa się Jenny Kowalsky i jest daleką krewną Wade’a. Pracuje na pół etatu w rozgłośni radiowej jako dj. i dziennikarz muzyczny. Poza radiem bywa jednak dość cicha i zamknięta w sobie.
12

James Trenton & Phil Hopes-“przyjaciele” od paru lat. Wyraźnie niedobrana para, ale jakoś sobie radzą. James Trenton jest społecznikiem działającym w organizacjach gejowskich i walczący o prawa mniejszości seksualnych. Wyższy i spokojniejszy Phil Hopes jest robotnikiem budowlanym i osobą ceniącą spokój i… nie cierpi organizacji gejowskich uważając, że wprowadzają niepotrzebny ferment. Jakimś cudem… ich całkiem odmienne podejścia do życia nie wywołuje spięć. A przynajmniej nie są tak głośni w kłótniach jak Wiereznikowie.

1 piętro
5

Tara Lantana - chodząca kopalnia optymizmu. Pod “piątką” mieszka od urodzenia - wcześniej z rodzicami, teraz z młodszą kuzynką. Zajmuje się organizacją wesel wraz z całą ślubną oprawą, dzięki czemu przynajmniej raz w tygodniu taszczy do mieszkania olbrzymi bukiet kwiatów, albo innego rodzaju zdobycze. Serdeczna, pomocna i nieuciążliwa jako lokator...chyba że akurat biega po piętrach i szuka swojego wężowego pupila, który postanowił wypełznąć sobie na wycieczkę krajoznawczą.
&

Lilly Hopkins- młodsza o trzy lata kuzynka Tary. Pracuje jako sekretarka w kancelarii prawniczej ”Elliot&Sons”. Typowy sangwinik z irytującą tendencją do paplania 24h na dobę. Energiczna, wesoła, zawsze z telefonem przy uchu i czymś do jedzenia w garści.
6Aiko Shinami-studentka filologii angielskiej i literatury amerykańskiej z Jokohamy. Studiuje na University of Detroit Mercy w ramach wymiany studentów. Dorabia na boku prowadząc lekcje ikebany oraz pracując kilka godzin w pobliskiej kwiaciarni. Raczej miła, grzeczna i spokojna dziewczyna mówiąca po angielsku z wyraźnym japońskim akcentem.

7

George Harris-pracuje w lokalnej bibliotece, i tam spędza dość sporą część dnia. Nie zawiera raczej znajomości z sąsiadami, jego trudny charakter i chęć do zaszywania się w domu nie pomagają. Mimo młodego wieku, można go określić jako zgorzkniałego rasistę. Czasem, jak ma dobry humor, odburknie sąsiadowi "dzień dobry" na klatce schodowej, nie zdarza się to jednak często.


8


Wolfgang Bruener- pisarz kryminałów, który zadebiutował dość poczytną i wychwalaną powieścią “Dwadzieścia kroków od pozytywki” i… od tego czasu nie napisał nic równie wybitnego. Kolejne jego powiastki kryminalne nie przynosiły mu większego rozgłosu, ale przynajmniej dawały stały dochód. Póki co skończył jako twórca tanich kryminałów z wątkami erotycznymi, choć pracuje ponoć nad nową powieścią. Prowadzi raczej nocny tryb życia.
parter
1


Paul & Mindy Hoover oraz Alice- młode małżeństwo, które dopiero kilka miesięcy temu wprowadziło się do budynku. On pracuje jako dealer Forda w salonie samochodowym, ona jest nauczycielką matematyki w szkole podstawowej. Obecnie jest na urlopie macierzyńskim. Dość zgodne małżeństwo, choć Paul jest trochę… pantoflarzem. Nawet na tak niewinne zabawy jak bilard lub poker z sąsiadami musi mieć pozwolenie żony.

2.


Alistair Dowson
Również emerytowany hydraulik który niedawno stracił żonę - zmarła na nowotwór. stara się pomagać sąsiadom (jako ten młodszy z hydraulików). Często jeździ za miasto na spacery i stara się żyć aktywnie. W sumie spokojny sąsiad i niezbyt uciążliwy. Taki nie rzucający się w oczy, przeciętny człowiek.

3 Salon gier wszelakich- Jest stół do mahjonga, do pokera, jest bilard i piłkarzyki. Jest stary duży telewizor służący do oglądania wspólnie meczy.
4

Wade Kowalsky - właściciel budynku i jego cieć zarazem. Stary zgorzkniały wdowiec i republikanin. Bardzo dbający o kamienicę, może przymknąć oczy na zaległy czynsz, ale nie na śmiecenie na korytarzu czy dewastowanie mieszkań.

Ps. NPCe którzy nie dostali lokum w budynku oczywiście istnieją nadal, tylko mieszkają gdzieś indziej .
Pss.
Link do doca
Psss.
Aktualna sytuacja mieszkaniowa.
4 piętro
17
Charlie Belanger
18
Rose Bernstein
19
Paul & Mindy Hoover oraz Alice
20
Karl Hobbs & Pam
3 piętro
13
Alistair Dowson
14
Terrence Carter(zaginiony)
15
Sara Harper & Katie
16
Brian Woods (martwy)
2 piętro
9
Peter & Olga Wiereznikow
10
Wade Kowalsky
11
J.C. Snakes
12
James Trenton & Phil Hopes-“(martwi)
1 piętro
5
Tara Lantana &Lilly Hopkins & Gregory Lardetzky
6
Aiko Shinami
7
George Harris (zaginiony)
8
Wolfgang Bruener
parter
1
OPUSZCZONE
2.
OPUSZCZONE
3
Salon gier wszelakich
4
OPUSZCZONE
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 31-08-2015 o 20:15.
abishai jest offline  
Stary 03-03-2015, 23:45   #2
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 67452 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Siemka


- Witam MG i Współgraczy Udanej zabawy Wam i sobie życzę No i oczywiście na start to moje standardowe... Hurrraaa! Dostałem się!
 

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 04-03-2015 o 00:23.
Pipboy79 jest offline  
Stary 04-03-2015, 07:57   #3
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 24483 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam również. Coś ostatnio mój bohater pokasłuje. Pewnie to tylko grypa

No więc drodzy sąsiedzi, przeżyjmy to
 
Armiel jest offline  
Stary 04-03-2015, 10:19   #4
 
Molkar's Avatar
 
Reputacja: 1389 Molkar ma z czego być dumnyMolkar ma z czego być dumnyMolkar ma z czego być dumnyMolkar ma z czego być dumnyMolkar ma z czego być dumnyMolkar ma z czego być dumnyMolkar ma z czego być dumnyMolkar ma z czego być dumnyMolkar ma z czego być dumnyMolkar ma z czego być dumnyMolkar ma z czego być dumny
Również witam wszystkich którym udało się dostać zobaczymy co z tego wyjdzie i jak zawiła okaże się natura ludzka w obliczu niebezpieczeństwa
 
__________________
„Dlaczego ocaleni pozostają bezimienni – jakby ciążyła na nich klątwa – a poległych otacza się czcią? Dlaczego czepiamy się tego, co utraciliśmy, ignorując to, co udało nam się zachować?”
Steven Erikson, „Bramy Domu Umarłych”, s. 427
Molkar jest offline  
Stary 04-03-2015, 11:40   #5
 
Reinhard's Avatar
 
Reputacja: 6483 Reinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputację
Witam i cieszę się na nową przygodę w zacnym towarzystwie.
Niestety padł mi komp i póki co korzystam grzecznościowo u różnych osób, ale dołożę starań, by nie wpłynęło to ujemnie na m mój udział.
 
Reinhard jest offline  
Stary 04-03-2015, 13:01   #6
 
Affek's Avatar
 
Reputacja: 0 Affek ma w sobie cośAffek ma w sobie cośAffek ma w sobie cośAffek ma w sobie cośAffek ma w sobie cośAffek ma w sobie cośAffek ma w sobie cośAffek ma w sobie cośAffek ma w sobie cośAffek ma w sobie cośAffek ma w sobie coś
To też się przywitać, chyba wypada. Mam nadzieję na grę na jakimkolwiek poziomie.
 
__________________
It all makes perfect sense. Explained in dollars, centes, funts and pense.
Affek jest offline  
Stary 05-03-2015, 03:54   #7
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 111396 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Dobry wieczór


Żyjmy długo i szczęśliwie...a nie, to horror przecież.

Zależnie od sytuacji: obyśmy się nie pozabijali za szybko, ani nie zjedli wzajemnie. W końcu różnie może być
Dobrej zabawy, panowie.
"Oby się nam !"
 
__________________
Living Dead Owl

"I am the bad one, distant and cruel one.
I am the dream that, keeps you running down."
Zombianna jest offline  
Stary 06-03-2015, 20:28   #8
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 33380 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
No i sesja ruszyła w końcu. Tak jak obiecałem post jest
Jak pewnie zauważycie to jest tam numeracja dzień -2, oznacza to termin dwa dni do katastrofy i rozpoczęcia się głównego mięska, czyli pełzającej apokalipsy
Sama fabuła raczej zacznie się powolnie, by móc się waszym postaciom zintegrować ze światem z BG współgraczy i NPCami. By później każda śmierć miała znaczenie.
Na pierwszy post wasz czekam do następnego piątku 13 III. Oczekuję że w pierwszym poście opiszecie codzienną rutynę waszych postaci, dzięki czemu będę wiedział, co zwykle wasza postać robi.

Poza tym oczekuję zgłoszenia się ew. chętnych na wieczorny pokerek w Salonie gier wszelakich. Rozgrywka dla owych chętnych będzie prowadzona w docu.

https://docs.google.com/document/d/1...it?usp=sharing

do którego powinniście mieć dostęp. Na nim też będą przeprowadzane pogaduchy większych grupek BG w przyszłości.
To wszystko ode mnie...czekam na uzupełnienie brakujących wizytówek i życzę miłej lektury.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline  
Stary 06-03-2015, 20:53   #9
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 67452 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
No i sesja ruszyła w końcu. Tak jak obiecałem post jest


- Hmm... To mówisz, że dorobiłeś mi wroga rasowego po drugiej stronie ulicy? Dobra, podumam coś na tę okoliczność...


Cytat:
Poza tym oczekuję zgłoszenia się ew. chętnych na wieczorny pokerek w Salonie gier wszelakich.
- Ale to zanczy, że ten pierwszy post to mamy ogarnąć cały dzień do wieczora czy też do jakiegoś konkretnego momentu?
 
Pipboy79 jest offline  
Stary 06-03-2015, 21:11   #10
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 33380 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
To mówisz, że dorobiłeś mi wroga rasowego po drugiej stronie ulicy?
Bez przesady... to tylko zdrowa konkurencja, podrzucająca martwe szczury do kuchni i wzywająca kontrole sanitarne
A tak na serio, to cóż... coś trzeba robić w oczekiwaniu na koniec świata . Taki mini wątek poboczny.

Cytat:
- Ale to znaczy, że ten pierwszy post to mamy ogarnąć cały dzień do wieczora czy też do jakiegoś konkretnego momentu?
Tak... do wieczora, a nawet dłużej jeśli się nie idzie wcześnie spać. Chcę znać rutynowy rozkład dnia waszych postaci.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:31.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169