Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2007, 13:54   #15
Macharius
 
Macharius's Avatar
 
Reputacja: 1 Macharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputację
Nathaniel spojrzał lekko znudzony na Mirę.
- E to litera jak każda inna, nic w niej ciekawego. Słuchaj Paula a dobrze na tym wyjdziesz. Moja wiedza na temat liczb może nie jest tak wielka jednak ja zajmowałem się czym innym niż numerologią, nigdy mnie zbytnio nie zainteresowała jednak swoje wiem. Ci których życiem kieruje piątka kochają wolność i podróże. Mam wrażenie że wielu Gangreli rodzi się pod tą liczbą - zaśmiał się.
Westchnął, ignoranckie Brujah, nic tylko czytać wiersze albo prać się po mordach. Odwrócił się do towarzysza z klanu.
- Słyszałem plotki że dużo podróżowałeś i szukałeś pewnych ruin? I jak ci poszło? - starał się nawiązać rozmowę z kimś kto był mu znacznie bliższy niż Miranda która wykazała się przed chwilą swą zadziwiającą ignorancją na temat okultyzmu.
 
Macharius jest offline