Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2008, 01:34   #26
Musiek
 
Musiek's Avatar
 
Reputacja: 1 Musiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał PolGraphic Zobacz post
A tak wogóle to bez obrazy ale (oczywiście nie wszyscy i nie zawsze) ale gracie na poziomie raczej amatorskim.

Jak chcecie po powiem Wam, co trzeba BYŁO zrobić.
Albo wystawić kogoś przed i za bramą (Wy daliście wszystkich za bramą, to logiczne, że jak gościu wyjdzie z miasta, to brama i mury zasłania go [widać go jakąś sekundę]).
Albo gdy już zrobiliście jak zrobiliście (nawet po błędzie Salazara [żaden szpieg nie może nawet na sekundę oderwać oczu od celu! A kradzież to nie zabieranie jabłka ze straganu, wymaga skupienia i trochę czasu, oraz skupienia wzroku, jesteś na 5 lvl, nie możesz idąc i patrząc w jednym kierunku 'trzecim okiem' zwinąć sakiewki]), od tego macie w drużynie Łowcę (łotrzyk ewentualnie też) aby ponowić trop. Wystarczyło poszukać śladów za bramą (rzuciłbym, może Człowiek w płaszczu byłby lepszy, ale oczywiście nie przyszło Wam do głowy, że Vesper lub jego wilk zostawiają dość wyraźne ślady

A tak wogóle to przegięciem by było, gdyby gość który wychodzi i np. skręca w prawo czy w lewo jakimś cudem jest widoczny przez Salazara (przez mur? Jeśli gość wyszedł, a Salazar jest od strony miasta, to widzi tylko tyle, ile 'prześwituje' prze otwór w bramie, więc gdy gość zrobi krok w prawo czy w lewo, znika z widoku).

Mimo wszytko liczę że się zorganizujecie (w karczmie też się nie popisaliście, [poza Vesperem]) i nie chcę dawać Wam forów i mówić co trzeba robić, postarajcie się.
Moja wypowiedz podzielę na 2 dzialy, rzeczy z ktorymi sie zgadzam i nie zgadzam:

NIE ZGADZAM SIĘ:

1. Ogólnie jeżeli chodzi o spotkanie w bramie to cały czas brałem pod uwagę iż mam ludzi po jednej stronie, wiec na pw zaznaczylem iz jezeli ten czlowiek prowadzi mnie w przeciwnym kierunku w stosunku do moich towarzyszy to z nim nie ide po otrzymaniu kartki. Jednak ty poprowadziles dalej, no coz...
2. Druid na moim poziomie juz śladów nie zostawia...
3. Nie poruszaliśmy się biegiem, więc po przejściu przez bramę i pełnym rozejrzeniu Salazar powinien nas zobaczyć.
4. Twoj opis nie był dokładny i zrozumiałem że za bramą, kończy się miasto i nic szczególnego tam nie ma...


ZGADZAM SIĘ

1. Wilk zostawia ślady
2. Skupienie się na kradzieży utrudnia (ale nie nieumożliwia) śledzenie.
 
__________________
Odważni żyją krótko...
...tchórze nie żyją wcale.

gg: 7712249

Ostatnio edytowane przez Musiek : 29-03-2008 o 11:27.
Musiek jest offline