Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2008, 12:55   #27
Only The Shadow
 
Reputacja: 1 Only The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Musiek Zobacz post
1. Ogólnie jeżeli chodzi o spotkanie w bramie to cały czas brałem pod uwagę iż mam ludzi po jednej stronie, wiec na pw zaznaczylem iz jezeli ten czlowiek prowadzi mnie w przeciwnym kierunku w stosunku do moich towarzyszy to z nim nie ide po otrzymaniu kartki. Jednak ty poprowadziles dalej, no coz...
Wcale nie. Potem napisałeś, że idziesz, ale mówisz "dokąd mnie prowadzisz?".
Czego nie mógł usłyszeć ani Salazar, ani Gorun.
Cytat:
Napisał Musiek Zobacz post
2. Druid na moim poziomie juz śladów nie zostawia...
Chyba że chce.
Cytat:
Napisał Musiek Zobacz post
3. Nie poruszaliśmy się biegiem, więc po przejściu przez bramę i pełnym rozejrzeniu Salazar powinien nas zobaczyć.
Wystarczyło zrobić dosłownie 5 metrów wzdłuż muru i Was nie widać z bramy.
A do bramy jest conajmniej 30 metrów (spójrz na mapę).
Cytat:
Napisał Musiek Zobacz post
4. Twoj opis nie był dokładny i zrozumiałem że za bramą, kończy się miasto i nic szczególnego tam nie ma...
Dokładnie tak.

A tak wogóle:
Cytat:
Napisał Gorun
Czy czasem nie przechodził tędy jakiś człowiek z wilkiem u boku? Wisi mi skurczybyk pieniądze...
Wreszcie ktoś z tropiących ruszył głową
I nawet inaczej niż dałem wskazówkę (tropienie śladów).
 

Ostatnio edytowane przez Only The Shadow : 29-03-2008 o 13:02.
Only The Shadow jest offline