Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2008, 14:35   #127
kitsune
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
Wyjaśnienie Miry mnie zadowala. Co do wiosłowania kierowałem się wiedzą dotyczącą pontonów komandosów z okresu II WŚ, obecnie nie wiem jak to wygląda, ale wątpię, by jedna osoba wiosłowała, a reszta czekała. Raczej są 4 pagaje i wszyscy pocinają z jedną noga w wodzie (okrakiem na burcie siedzą). Co do tego, że nie napisali, że wiosłują, dla mnie to oczywiste, że to czynią, wszak rozkazy dostali. Równie dobrze mógłbym powiedzieć, że na waszym pontonie wiosłuje Scott i Twoja postać Kermie, bo K.D. nie napisał swojego posta, a Amanda jest NPCem i postów nie pisuje .

Cała moja wątpliwość, jak mówię, to szczegół, chodzi mi bardziej o to, by nie wytykać sobie brak profesjonalizmu etc., bo z mojego punktu widzenia sesja zamieni się w wyszukiwanie luk w wiedzy gracza (wiadomo ja nie jestem snajperem, łatwo mnie złapać na błędach, Ty Kerm raczej nie jesteś chyba instruktorem survivalu, więc i byłoby pole do popisu w krytykanctwie i modyfikowaniu efektu działań jednej postaci przez drugą, co już raczej jest domeną MG). To w sumie tyle. Mam nadzieję, ze sprawę wyjaśniłem. Z moje strony koniec tematu .

Pozdr
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu


kitsune jest offline