Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2008, 10:06   #21
Vinc_58
 
Vinc_58's Avatar
 
Reputacja: 1 Vinc_58 nie jest za bardzo znany
Lu

Zmierzając do chatki,poczułaś się dziwnie,jakby ktoś przeczesywał twój umysł.Gdy dotarłaś do ogrodu,przeszłaś kilka kroków obok różnych zwierząt i otworzyłaś drzwi.Na środku pomieszczenia stał druid,otaczały go zwierzęta.Wilka trzymał na "smyczy",widać,że zwierzę było wściekłe.
Mężczyzna wskazał ci fotel i usiadł w drugim.Zaczął mówić,nie zwracając uwagi na twoją kuszę:


-Z pewnością jesteś Lu.Mam dla ciebie zadanie.Musisz zdobyć dla mnie kamień,który znajduje się w tym lesie za moją chatą.Strzeże go pewien strażnik...W samej wieży,bo tam masz się udać,znajdziesz szereg pułapek,które ominiesz.W ostatniej komnacie czeka na ciebie mój wysłannik,uwieziony tam przez strażnika.

Urwał i pogładził sierść wilka.

Milito
Elfka zaklęła i plunęła ci w twarz,wyrywając się z uścisku.Doturlała się do orionów i cisnęła jednego zn ich prosto w ciebie,trafiając w ramię.Lewe.Kobieta wstała,podnosząc broń i mówiać:
-Nie domyślasz się?


HP:60/80

Qatrix
Elfka,powalona i bez broni,bez słowa podała ci fiołkę z zielonym płynem.Po tym ruchu,zemdlała.

HP:88/100


Zael
Elf padł na drugie kolano,gdy ciąłeś go w pierwsze.Cios w szyję zablokował,unosząc miecz.Jednak nie miał sił walczyć.Był zdany na twoją łaskę.

HP:100/100
 
__________________
Moje sesje:
Pamięć ostrza
Vinc_58 jest offline