Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2008, 09:40   #351
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
No jak to nie pisałeś o tym? Przecież napisałeś, że wraz z Natalii przeszliśmy przez portal A przygotowanie do walki jest odruchowe raczej w takim wypadku... tym bardziej, że Natalii napisała:

Cytat:
Napisał Buka Zobacz post
Wszystko jednak równie szybko się skończyło, co zaczęło, gdy Kapłanka nieco brutalnie odepchnęła zaskoczonego towarzysza od siebie, wśród krótkiego, chrapliwego śmiechu, i pojawiającego się z boku błysku, oraz charakterystycznego dźwięku, oznajmiającego pojawianie się kogoś przechodzącego przez portal...
Jeśli coś się nie zgadza to daj znać, to zmienię.

Tylko, że... nie będzie mnie do niedzieli wieczorem, a podejrzewam że w niedzielę wrócę tak późno, że właściwie to chyba raczej do poniedziałku rano. Jeśli mi dasz znać jeszcze teraz, co mam poprawić to poprawię teraz, w razie co w poniedziałek.
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.
Cosm0 jest offline