Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2006, 01:29   #15
kitsune
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
Darren William Griffiths-Davidovich ps. "Eye"

- Ja? Ja z Posterunku? - Darren myślał nad czymś, po czym dodał - Gdzież mi tam panie do Posterunku, jam zwykły cywil.
Słowo cywil wypowiadał jak słowo "dupa", z podobną pasją i równym szacunkiem, siedział przy tym prosto jakby kij połknął z prawą dłonią na kolbie M4A1 przewieszonym, sposobem operatorów AT, przez brzuch.
- Tak czy inaczej dzięki panowie za pomoc. Może to faktycznie Leviathans przejeżdżali na północy. A wracając do ciebie - spojrzał na okutanego szmatami Pana Bliznę. - Nie znam Rolfa, ale spotkałem parę istot, które po odstrzeleniu głowy wstawały i walczyły dalej, więc rozumiem cię. Nie ma nic gorszego niż fakt ucieczki gościa, któego się ma już na widelcu. A można wiedzieć cóż uczynił ów Rolf, poza tym, że jest mutantem?
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu


kitsune jest offline