Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2009, 07:04   #131
Macharius
 
Macharius's Avatar
 
Reputacja: 1 Macharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ogólnie ten dodatek "Kataklizm" będzie gwoździem do trumny WoW-a
No dawno tak śmiesznego zdania nie słyszałem. World of Warcraft jest póki co jeszcze bardzo daleko żeby sobie zacząć projektować trumnę a co tu jakiś ostatni gwóźdź wbijać.

Cytat:
To tak zabije cały "klimat"
Co zabije cały klimat? I co konkretnie masz na myśli pisząc "klimat"? Jakieś wyjaśnienia? Przykłady? Anything?

Cytat:
który i tak już został wypaczony przez Burning Crusade
BC wprowadziło oryginalne nowe lore, niczego nie wypaczyło. Wszystko trzyma się kupy. Żałosne, a zarazem śmieszne jest to że nikt po premierze BC nie pisnął ani słowa o jakimś wypaczaniu klimatu czy czymkolwiek w tym stylu.

Cytat:
Moim zdaniem Blizzard chce jedynie "urozmaicić" grę tym dodatkiem
Oczywiście że chce, przecież to nie zbrodnia. Chcą utrzymać przy swojej grze jak najwięcej ludzi jak najdłużej i chwała im za to.

Cytat:
nie odczuwam żadej potrzeby bicia lvl 85
Hahaha. No takiego argumentu przeciw Cataclysm jeszcze nie słyszałem komedia. A po BC też oczywiście nie czułeś potrzeby wbijania lvl 70? I po WotLK 80? Wcale ich nie chciałeś, prawda?

Cytat:
Po co to komu tak wcześnie?
Żeby mieć nową rozrywkę zamiast po raz setny klepać tę samą instancję.

Cytat:
Jedynie gobliny są już teraz nie zbalansowane.
"Już teraz" to gobliny nie istnieją jako grywalna rasa i nie mogą być nie zbalansowane.

Cytat:
Pewnie już czytaliście o tym że umiejętnością rasową goblinów będzie wejście do banku z każdego miejsca na ziemi co 30 min.
Na to ładnie ci już odpowiedział Gettor.

Cytat:
Co mi się jeszcze nie podoba to nowa mieszanka ras
Nie podoba ci się bo? Jakiś argument podaj od czasu do czasu to twoja wypowiedź będzie miała sens. "Nie bo nie" nie jest żadną odpowiedzią.

Cytat:
Nie widze Taurena Paladyna. Jestem ciekawy jak to Blizzard wytłumaczy...
Już wytłumaczył, Taureni Paladyni i Kapłani korzystają z mocy An'she, drugiego oka Matki Ziemi - Słońca. Druidzi korzystają z mocy Mu'sha - Księżyca.
 
Macharius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem