Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2009, 14:33   #32
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Drużyna Południowa (Emaretta, Dagna, Kumalu)

Po sytym, choć późnym śniadaniu, i ustaleniach dokonanych w karczmie wyruszyliście na południe szlakiem wyznaczanym przez trakt Drogi Królewskiej. Wydawało się, że macie dostatecznie dużo czasu i postanowiliście najpierw poszukać śladów krwawego kultu, a potem dopiero starego cmentarzyska. Ślady, zgodnie z tym co twierdził strażnik były w pobliżu traktu i na pewno szybciej da się je odnaleźć niż zagubione w głuszy cmentarzysko... Zresztą może już znalezienie tego miejsca da jakieś odpowiedzi? Poruszaliście się dość szybko w sprzyjających warunkach pogodowych i nic nie zapowiadało niespodzianki na jaką natknęliście się wychodząc z niewielkiego zagajnika jaki trakt przecinał...




Niewielkiego rozmiaru, jaszczuropodobne stwory popiskując i charcząc zaczęły wychodzić zza zniszczonych kolumn i szybko zmierzać w waszym kierunku...

Po kilku krokach zatrzymały się i zwinnie rzuciły oszczepami w waszym kierunku.






MECHA:

No, „combat mode enganged” - jak mawia mój dobry przyjaciel. Do walki prędzej czy później dojść musiało... I tu ważna uwaga. TURA w walce (czyli podczas starcia - „encounter”) trwa 5-6 sekund. Sekund, nie minut. Proszę przeczytać post w komentarzach ([FR 4.0 / ST][Komentarze] Wydarzenia w Winterheaven).


Sytuacja początkowa wygląda następująco:



Ponieważ wasze postacie stoją idą traktem więc proszę określić na jakich polach znajdujecie się startowo – w grę wchodzą tylko kolumny M,N oraz rzędy 13 do 16. Niezależnie od tego wasze postacie widzą tylko wychodzących na trakt przeciwników:
MI stojący startowo na polu D4, idącego za nim MII (C3) oraz z drugiej strony traktu MIV.
Pozostali są dobrze ukryci za skałami, czy też resztkami kolumn...

3 Koboldy (MI, MII i MIV) wykorzystują jako pierwszą akcję przemieszczenia znajdując się na trakcie na wysokości kolumny F. Następnie, korzystając z zaskoczenia, rzucają oszczepami. ST celowania wynosi 25 (jest trochę podniesiony, bo założyłem jakąś reakcję waszych postaci - to fory; zaskoczenie powinno obniżyć ST; ale nie mam możliwości rozegrania pełnej mechaniki... Rzuty poniżej) . W akcji drugorzędnej – wyciągają kolejny oszczep. W akcji wolnej – pokrzykują sobie i skrzeczą zapewne dodając sobie odwagi, albo strasząc was. Niestety ich językiem nikt nie włada, więc...
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 01-12-2009 o 14:10. Powód: link...
Aschaar jest offline