Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2010, 10:06   #15
Minty
 
Minty's Avatar
 
Reputacja: 1 Minty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumny
Podsumuję to, bo widzę mało obiektywnych opinii 8).
Po pierwsze (jak już pisałem) odstrasza ortografia i interpunkcja (a raczej jej brak).
Po drugie nigdy nie lubiłem opowiadań A' la złe orki, dobre krasnoludy, czy tam co jeszcze (wybacz, jeżeli nie doczytałem i się mylę, ale sam wiesz jak to z tymi przecinkami się czyta).
Dzisiaj każdy chce być jak Sapek... Ludzie, dajcie mi jeden system tolkienowski...
Skupiłeś dużo swojej uwagi na mechanice, broniach i innych duperelach, a mało na historii i takich tam. To też mi się nie podoba.
Ogólnie to sam jestem fanem systemów autorskich i w swoim życiu stworzyłem już niejeden. Czasami zabierało mi to kilka minut, czasami kilka miesięcy, a czasami robiłem to spontanicznie podczas sesji, ale moje systemy nigdy nie były niedopracowane (a przynajmniej tak słyszałem). Popraw szczegóły i nie ukierunkowuj się jedynie na podłość, lubieżność śmierć, etc. Mało kto lubi czarno - białe systemy, a Twój jest po prostu czarny, więc wiesz...
Masz moją opinię (tyko nie pisz, że o nią nie prosiłeś, bo wystawiając to na forum automatycznie zezwoliłeś na jej wysyłanie (patrz regulamin)).

PS.
Cytat:
Napisał ExcellentSword Zobacz post
Elfy maja taka nature, ze wywyzszaja sie, uznaja sie za wyzsza rase przez to ze zyja dluzej, maja tradycje i kulture w ich mniemaniu duzo bardziej rozwinieta od ludzi ETC.
No jasne... Jak mówimy o jakichś elfach z określonej wcześniej książki to może i masz rację...

Właśnie o coś takiego mi chodziło. Piszesz, że wszystkie elfy są złe.
Odnieś to do rzeczywistości. Według Ciebie każdy Sunnita to terrorysta należący do Al kaidy?
Może to i średnio trafne porównanie , ale inaczej Ci tego przedstawić nie umiem(albo mi się nie chciało).
 

Ostatnio edytowane przez Minty : 01-02-2010 o 10:14.
Minty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem